کد خبر: ۱۱۴۰۹۴
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۸
رئیس پلیس راهور استان خراسان جنوبی از اجرای طرح کنترل و برخورد با تخلفات رانندگان حادثه ساز و هنجارشکن در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این طرح ۴۰ راننده متخلف اعمال قانون شدند.
برخورد با رانندگان حادثه‌ساز و هنجارشکن در خراسان جنوبی

به گزارش آرانیوز از بیرجند، سرهنگ علیرضا عباسی در تشریح این خبر اظهار داشت: به منظور ایجاد امنیت ترافیک شهری با هدف برخورد با تخلفات حادثه ساز، خودروهای هنجارشکن، شیشه دودی و... در سطح شهرستان بیرجند  به اجرا درآمد. 

وی بیان کرد: این طرح با حضور 11 تیم از گشت‌های پلیس راهور، پلیس اطلاعات، یگان ویژه و انتظامی شهرستان بیرجند در مسیرهای اصلی شهرستان بیرجند اجرا شد و ماموران نسبت به برخورد  با رانندگان متخلف و هنجارشکن  اقدام کردند که در این رابطه 40 دستگاه خودروی متخلف اعمال قانون شدند. 

رئیس پلیس راهور استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در این طرح 31 دستگاه خودروی متخلف توقیف و به پارکینگ متنقل شدند خاطرنشان کرد: 12 دستگاه خودرو نیز به صورت سیستمی توقیف شد. 

عباسی ضمن قدردانی از رانندگانی که قوانین و مقررات را رعایت کرده و به حقوق شهروندان احترام می‌گذارند، تصریح کرد: پلیس با رانندگان متخلف و هنجارشکن بدون اغماض برخورد خواهد کرد. 

توقیف نیسان با 3 تن چوب جنگلی قاچاق در خوسف

سرهنگ مهدی بهمدی از توقیف نیسان وانت حامل 3 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد. 

وی اظهار داشت: مأموران کلانتری 12 ماژان شهرستان خوسف هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند. مأموران در بازرسی از وانت نیسان،  3تن چوب درخت کاج که فاقد هر گونه مجوز حمل بود، کشف کردند. 

جانشین انتظامی شهرستان خوسف بیان کرد: ماموران در این راستا یک خودرو توقیف و یک نفر متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی کردند. 

دستگیری 32 نفر در طرح مقابله با مالخران اموال مسروقه در خراسان جنوبی 

 سرهنگ کاظم صادقی از شناسایی و دستگیری 32 سارق در طرح عملیاتی مقابله با سارقان و مالخران اموال مسروقه در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: سارقان به 43 فقره سرقت اعتراف کردند. طرح مقابله با مالخران اموال مسروقه به صورت هدفمند در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه استان خراسان جنوبی به مدت 3 روز به مرحله اجرا گذاشته شد. 

وی بیان کرد: مأموران در اجرای این طرح 32 نفر سارق و مالخر را شناسایی وپس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را دستگیر کردند که سارقان دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به 43 فقره انواع سرقت اماکن خصوصی، محتویات داخل خودرو و ... اعتراف کردند. 

رئیس پلیس آگاهی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه اجرای اینگونه طرح‌ها با قوت و قدرت در سطح استان اجرا خواهد شد؛ از شهروندان خواست ضمن همکاری مستمر با پلیس هرگونه مورد مشکوک در زمینه اختفاء و نگهداری اموال مسروقه را با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در میان بگذارند. 

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار