کد خبر: ۱۱۴۱۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲
استاندار هرمزگان در حاشیه سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نمونه، گروه‌های نخبه کار و واحدهای نمونه گفت: فولاد هرمزگان با رکوردهای متعددی که از ابتدای امسال ثبت کرده و طرح‌های توسعه‌ای متعددی که در دست اقدام دارد، حال خوب میان کارگران و مردم استان هرمزگان ایجاد کرده است.

استاندار هرمزگان مطرح کرد: حال خوب کارگران فولاد هرمزگان با ثبت رکوردها و طرح‌های توسعه‌ای

به گزارش آرانیوز مهدی دوستی در حاشیه سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نمونه، گروه‌های نخبه کار و واحدهای نمونه استان هرمزگان در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: مجموعه اقداماتی که در فولاد هرمزگان انجام می‌شود در حوزه‌های متعددی بوده و به ایجاد حال خوب میان کارگران کمک کرده است. ازجمله این اقدامات می‌توان به بهبود وضعیت معیشتی، حقوق کارگران، تبدیل وضعیت کارگران، تلاش برای خانه‌دار شدن کارگران در قالب نهضت ملی مسکن و… اشاره کرد. همچنین فولاد هرمزگان تلاش‌های زیادی را در زمینه ایجاد عدالت و ارتقای شغلی صورت داده است
وی افزود: حال خوب کارگر به عملکرد شرکت نیز بازمی‌گردد. در این رابطه فولاد هرمزگان در حوزه تولید نیز عملکرد درخشانی داشته و در سطح استان نیز خوش درخشیده است. به طور مثال این شرکت رکوردهای متعددی را در حوزه تولید از ابتدای امسال به ثبت رسانده است؛ همچنین طرح‌های توسعه‌ای متعددی در فولاد هرمزگان در حال اجرا هستند. به این ترتیب مدیران تحول‌گرا در استان حضور دارند که هم‌زمان با تولید، توسعه را نیز پیگیری می‌کنند. خوشبختانه این موارد باعث ایجاد حال خوب میان کارگران در فولاد هرمزگان می‌شوند.
استاندار هرمزگان در خصوص حمایت‌های استانداری از فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل گرم و احتمال ایجاد محدودیت در تامین انرژی صنایع فولادی، تمام تلاش ما این است که سهمیه برق صنایع فولادی استان هرمزگان به موقع تامین شود.
دوستی اضافه کرد: در بحث تامین مسکن برای کارگران، استانداری به جد پای کار بوده و یک زمین از طرف استانداری و دولت برای این منظور اختصاص یافته است که تاکنون حدود یک هزار میلیارد تومان برای تامین زیرساخت‌های آن هزینه کرده‌ایم.
وی در پایان تصریح کرد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی میان سازمان‌های مختلف استانی با فولاد هرمزگان برقرار شده است.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار