کد خبر: ۱۱۴۲۳۴
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۰
در پیام‌های جداگانه‌ای؛
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» و «حسین امیر عبداللهیان» را تسلیت گفت.

سرلشکر رشید شهادت رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه را تسلیت گفتبه گزارش آرانیوز،، سرلشکر پاسدار «غلامعلی رشید» فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور و «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه را تسلیت گفت.

متن این پیام‌ها به شرح ذیل است: 

رئیس‌جمهور شخصیتی مورد احترام همه دوستداران انقلاب اسلامی بود

بِسم الله الرَحمنِ الرَحیم
«و مِن المؤمنینَ رِجالُ صَدقوا ما عاهَدوا الله عَلیه فَمِنهم من قضی نحَبهُ و مِنهم من یَنتظر وَ ما بَدّلوا تَبدیلا»

شهادت رئیس جمهور انقلابیِ ولایت مدار، عالمِ بصیر و مردمی، مجاهدِ مخلصِ دشمن ستیز، خدمتگزارِ صبور و خستگی ناپذیر، حضرت آیت‌اللّه سیّدابراهیم رئیسی و شخصیت‌های برجسته و مقامات عالی همراه ایشان، پایانی افتخار آمیز برای زندگی سراسر مبارزه و مجاهدة متعهدانه و انقلابی ایشان بود.

او نمونه‌ی بارز ولایتمداری و امانتداری و خدمت به مردم بویژه محرومین بود و عشق بی‌پایان او برای خدمت به مردم، او را پیوسته راهی میدان‌های خدمت در اقصی نقاط میهن عزیز کرده بود. ایشان، شخصیتی مبارز و مورد احترام همه دوستداران انقلاب اسلامی در جغرافیای گسترده محور مقاومت، بویژه رزمندگان و مدافعان حرم و قدس شریف بود و بی‌گمان فقدان او موجب اندوه همه دوستداران و علاقمندانش شده است.

گرچه به ظاهر مردم عزیز ایران خدمتگزاری ارزشمند را از دست داده‌اند، اما دست حمایت و جبرانگر حضرت پروردگار، جای او را با رهروانی شایسته پر خواهدکرد و کاروان پیروان خمینی کبیر (س) و یاوران خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی)، همچنان، با توکل و امید به خدایِ قادرِ متعال، با اقتدار مسیر فتح قله‌های تعالی و پیشرفت را خواهند پیمود.

اینجانب فقدان این خدمتگزار مخلص و مجاهد را، به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج اللّه تعالی فرجه الشریف) و محضر فرمانده معظّم کلّ قوا حضرت امام‌خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و مردم شریف میهن اسلامی و بویژه والده گرامی و همسر مکرمه و فرزندان و بستگان محترم آن عزیز فقید تسلیت عرض می‌کنم و از محضر حضرت باریتعالی علوّ درجات و حضور در محفل انس شهدا و اولیاء الهی را برای ایشان مسئلت دارم.

 

شهید امیرعبدالهیان نمونه‌ بارز ولایتمداری بود

بِسم الله الرَحمنِ الرَحیم
«و مِن المؤمنینَ رِجالُ صَدقوا ما عاهَدوا الله عَلیه فَمِنهم من قضی نحَبهُ و مِنهم من  یَنتظر وَ ما بَدّلوا تَبدیلا»

شهادت برادر ارجمند دکتر حسین امیرعبدالهیان وزیرِ انقلابی و خدمتگزارِ خستگی ناپذیر عرصه دیپلماسی و سیاست خارجی پاداش شایسته برای زندگی سراسر مبارزه و مجاهده متعهدانه ایشان بود.

وی نمونه‌ی بارز ولایتمداری و عشق بی پایانِ خدمت به میهن اسلامی بود که برای عزت و استقلال و سربلندی میهن عزیز اسلامی، سر از پا نمی شناخت. ایشان صاحب شخصیتی مورد احترام برای همه دوستداران انقلاب اسلامی در جغرافیای گسترده محور مقاومت، و در میان رزمندگان و مدافعان حرم و قدس شریف و دارای جایگاهی معتبر در میان مقامات سیاسی در سطح منطقه و بین الملل بود و در چند دهه خدمت صادقانه و شجاعانه در دستگاه سیاست خارجی کشور صفحات درخشانی از کتاب افتخارات کشور به ثبت رساند و بی گمان فقدان او موجب اندوه همه دوستداران و علاقمندانش شده است.
گرچه ضایعه فقدان این خدمتگزار و امیر و سردار میدان سیاست خارجی بسی سنگین است، اما بی تردید دامن مادر میهن از این فرزندان برومند و مجاهد هرگز خالی نخواهد ماند و کاروان پیروان خمینی کبیر(س) و یاوران خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی)، همچنان، با توکل و امید به خدایِ قادرِ متعال، مسیر فتح قله‌های تعالی و پیشرفت را با اقتدار خواهند پیمود.

اینجانب فقدان این خدمتگزار مخلص و مجاهد را، به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج اللّه تعالی فرجه الشریف) و محضر فرمانده معظّم کلّ قوا حضرت امام‌خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و مردم شریف میهن اسلامی، بویژه همسر مکرمه و فرزندان عزیز و خانواده گرامی تسلیت عرض می‌کنم و از محضر حضرت باریتعالی علو درجات و حضور در محفل انس شهدا و اولیاء الهی را برای ایشان مسئلت دارم.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص)
سرلشکر پاسدار  غلامعلی رشید

۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ مصادف با یازدهم ذی القعده ۱۴۴۵ 

انتهای پیام

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار