کد خبر: ۱۱۴۲۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۹
در پیام‌های جداگانه‌ای؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت نماینده معزز ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و وزیر امور خارجه را تسلیت گفت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح شهادت «آیت الله آل هاشم» و «امیر عبداللهیان» را تسلیت گفتبه گزارش آرانیوز، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه‌ای شهادت آیت‌الله «محمدعلی آل‌هاشم» نماینده معزز ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه را تسلیت گفت.

متن این پیام‌ها به شرح ذیل است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

سوگ‌مندانه شهادت عارف سالک «آیت‌الله سید محمدعلی آل هاشم» نماینده معزز ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب و مردمی تبریز و آقای دکتر «مالک رحمتی» استاندار خدوم و جهادی آذربایجان شرقی در حادثه ناگوار بالگردی، در راه خدمت به ملت شریف را به یکایک مردمان غیور، مومن و انقلابی خطه‌ی شهید پرور آذربایجان شرقی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

بی تردید مجاهدت‌های این دو شخصیت عالیقدر در خدمت بی‌منت به استان که در اوج اخلاص، صداقت و فروتنی، گره گشای مشکلات و نیاز‌های مردم و دستگاه‌های خدمتگزار بود، برای همیشه جاودانه و مورد تکریم و ستایش است.

به ارواح پرفتوح این شهدای والامقام درود می‌فرستم و از درگاه قادر متعال علوّ درجات و همجواری آنان با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و برای خانواده مکرم شهیدان و عموم مردم شریف آذربایجان شرقی صبر، شکیبایی، سکینه قلبی و ثبات قدم مسئلت می‌کنم. 

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری


خانواده معظم شهید دکتر حسین امیرعبداللهیان

 وزیر پرتلاش و مجاهد امور خارجه جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیات

شهادت پرافتخار وزیر انقلابی و جهادی امور خارجه جمهوری اسلامی ایران آقای دکتر «حسین امیرعبداللهیان» در سانحه تاسف‌بار بالگردی در همراهی با رئیس جمهور شهید را تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

بی تردید مجاهدت‌های صادقانه و توأم با هوشمندی و نگاه انقلابی و جهادی آن شهید در پیشبرد سیاست خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طی مدت تصدی مسئولیت خطیر وزارت امور خارجه برای دستگاه دیپلماسی کشور الهام بخش و همواره مورد تکریم و ستایش ملت شریف و قدرشناس ایران خواهد بود.

به روح بلند او درود می‌فرستم و از درگاه حضرت ربوبی برای آن شهید والامقام علوّ درجات و همنشینی با حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام و برای اعضای خاندان مکرم آن شهید آرامش و سکینه قلبی طلب می‌کنم.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری

انتهای پیام

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار