کد خبر: ۱۱۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۷
فرماندار راور از بازسازی شبکه آبرسانی شهر راور، تجهیز چند حلقه آب شرب، لایروبی قنات‌های این شهرستان و اجرای خط انتقال آب راور خبر داد.
بازسازی و اجرای خط انتقال آب راور انجام شد

به گزارش آرانیوز از کرمان، رضا عباسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهید ایشان، در تبیین اقدامات دولت سیزدهم در این شهرستان اظهار داشت: سال گذشته در حوزه آب و فاضلاب اقدامات زیادی در شهرستان راور انجام شده است.

وی به بازسازی شبکه آبرسانی در شهر راور با اعتبار 10 میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: تجهیز چند حلقه آب شرب با اعتبار 3 میلیارد ریال و اجرای خط انتقال آب با اعتبار 10 میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه است.

فرماندار راور به اجرای خط برق چاه آب شرب با اعتبار 6 میلیارد ریال نیز اشاره کرد و افزود: تجهیز یک حلقه چاه برای زمان تنش آبی با اعتبار 5 میلیارد ریال و بازسازی شبکه آب آشامیدنی در شهر راور و روستاهای حومه با اعتبار 10 میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه ساخت مخزن 300 متر مکعبی در روستای طرز با اعتبار 10 میلیارد ریال و استقرار دستگاه حفاری جهت حفر چاه در روستای طرز با اعتبار 12 میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده است، ادامه داد: مطالعه و ژئوفیزیک محل چاه در روستاهای تاشک و تیران مجتمع حرجند با اعتبار یک میلیارد ریال نیز انجام شده است.

عباسی با اشاره به آبرسانی سیار به 28 روستای شهرستان راور با اعتباری بالغ بر 1.7 میلیارد ریال، گفت: خرید سه تانکر ذخیره آب برای روستاهای توکل‌آباد، سراشک و دهنه تنگل با اعتبار یک میلیارد ریال از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه ساخت مخزن هزار متر مکعبی هجدک با اعتبار 10 میلیارد ریال نیز انجام شده است، ادامه داد: لایروبی قنات‌های متعدد این شهرستان از جمله قنات حرجند و گورکانی و قنات گرم با اعتبار 6 میلیارد ریال برخی از اقدامات آبفا در سال 1402 در شهرستان راور بوده است.

فرماندار راور با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه گازرسانی شهرستان راور، بیان کرد: نصب 460 علمک با اعتبار 9.2 میلیارد ریال، جابه‌جایی 32 علمک با اعتبار 268 میلیون ریال و اجرای 7 هزار و 150 متر شبکه توزیع با اعتبار 14.3 میلیارد ریال از اهم مواردی بوده که در سال 1402 انجام شده است.

 
برچسب ها: استان کرمان
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار