کد خبر: ۱۱۴۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۱
مردم ولایتمدار و انقلابی قم امروز ضمن شرکت در راهپیمایی سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، با آرمان‌های بلند امامین انقلاب و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

خروش مردم انقلابی قم در شصت و یکمین سالروز قیام ۱۵ خرداد

آرانیوز  ابوالفضل بمانی؛ مردم ولایتمدار و انقلابی قم امروز درشصت و یکمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد با برپایی راهپیمایی، این روز را گرامی داشته و با آرمان‌های بلند امامین انقلاب و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله ۱۵ خرداد، در حالی که نیمه سومین ماه نخستین فصل سال، یکی از گرمترین روز‌های شبه تابستان را تجربه می‌کردند، با شور و نشاط انقلابی و در پاسداشت نقطه آغاز نهضت امام خمینی (ره)، در مقابل بیت تاریخی حضرت امام (ره) در میدان روح الله و در محله قدیمی یخچال قاضی تجمع کردند.

در زمان کوتاهی به جمعیت راهپیمایان افزوده شد و اجرای گروه سرود دانش آموزی و نیز طنین شعار‌های انقلابی در حمایت از رهنمود‌های روز گذشته رهبر معظم انقلاب اسلامی در مرقد مطهر حضرت امام (ره) مبنی بر اهمیت انتخاب اصلح، بر شور و هیجان راهپیمایی افزود.

در بین راهپیمایان امروز، همه اقشار از ریش سفیدان و شاهدان جریان ۱۵ خرداد سال ۴۲ گرفته تا کودکان و نوجوانانی که به همراه والدین خود تصاویر شهدای خدمت و امامین انقلاب و پرچم‌های مقاومت را به دست گرفته بودند، حضور داشتند و همه آمده بودند تا دین خود را نسبت به شهدا و حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی ادا کنند.

راهپیمایان با ذکر سیدالشهدا (ع) و سلامی خالصانه بر آن حضرت حرکت خود را از بیت تاریخی حضرت امام (ره) آغاز کرده و در طول مسیر تا حرم مطهر حضرت معصومه (س)، یکپارچه فریاد‌های ضداستکباری، ضدصهیونیستی و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و مردم مظلوم غزه سر می‌دادند.

حجت الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران مراسم پایانی راهپیمایی در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت معصومه (س) بود.

در راهپیمایی امروز احمد حاجی زاده معاون سیاسی امنیتی استانداری قم، سردار مهدی کبیری پور جانشین فرماندهی سپاه استان، آیت الله محسن اراکی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه، روسای شورای اسلامی استان و شهر قم و جمعی از مدیران استانی از جمله مدیران کل آموزش و پرورش، کتابخانه‌های عمومی استان و ... و نیز فرماندهان و کارکنان یگان‌های نیرو‌های مسلح حضور داشتند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار