کد خبر: ۱۱۴۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: ۵۵ واحد صنعتی استان از سال گذشته تاکنون با پیگیری و حمایت‌های صورت گرفته احیا و به چرخه تولید بازگشته است.

بازگشت۵۵ واحد صنعتی در قزوین به چرخه تولید

به گزارش آرانیوز از قزوین؛ محسن رستمی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد کل واحدهای تعطیل احیا شده در داخل شهرک‌های صنعتی ۴۳ واحد و بیرون از شهرک‌های صنعتی ۱۲ واحد بود.

وی با بیان اینکه ۵۳ واحد از نوع کارگاه‌های با اشتغال زیر ۵۰ نفر بودند، تصریح کرد: با احیای واحدهای تعطیل در استان قزوین برای ۹۱۱ نفر اشتغالزایی صورت گرفته است.

رستمی میزان سرمایه‌گذاری برای احیای واحدهای تعطیل را ۲۹ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: حمایت مادی از واحدهای تولیدی در قالب اعطای تسهیلات و همچنین استقبال سرمایه گذاران جدید برای فعالیت در حوزه صنعت از نقاط قوت فضای تولیدی استان قزوین محسوب می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: رونق تولید با هدف افزایش توان اقتصادی کشور از عمده محورهای فعالیت سازمان صمت قزوین محسوب می‌شود که به تحقق شعار سال منجر خواهد شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: سه هزار و ۷۵۰ واحد صنعتی در استان قزوین فعال می باشد که زمینه اشتغال ۱۵۳ هزار نفر نیز فراهم شده است.

 

نظرشما
آخرین اخبار