کد خبر: ۱۱۴۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
استاندار بوشهر از فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیرماه در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد.
آمادگی کامل استان بوشهر برای برگزاری انتخابات ریاست جمهو‌ری

به گزارش آرانیوز از بوشهر، احمد محمدی‌زاده عصر امروز در جلسه ستاد انتخابات استان بوشهر با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان در حادثه سقوط بالگرد بر تداوم راه و مسیر رئیس جمهور شهید خدمت تأکید کرد و اظهار داشت: فعالیت‌ها در استان بوشهر بر اساس تفکر جهادی و انقلابی رئیس جمهور شهید ادامه دارد و در رسیدگی به مطالبات مردم از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

وی وحدت و همدلی مسئولان و مردم استان بوشهر را مورد ستایش قرار داد و با بیان اینکه این اتحاد و انسجام برگرفته از تفکرات ‌آیت‌الله رئیسی در استان نهادینه شده است گفت: اتحاد و انسجام در شهرها و روستاهای استان بوشهر حاصل رویکرد تفکر انقلابی شهید آیت‌الله رئیسی است چراکه وحدت و همدلی تنها راهکار حل مشکلات مردم است.

استاندار بوشهر نتیجه این اتحاد و همدلی را برگزاری انتخابات باشکوه دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در 11 اسفند دانست و بیان کرد: افزایش مشارکت مردم در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری یکی از ضروریات است که باید از همه ظرفیت‌ها در این عرصه استفاده شود.

محمدی‌زاده باتأکید بر رفع ضعف‌ها و تقویت قوت‌های انتخابات 11 اسفند اضافه کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد مردم با حضور حماسی و انقلابی بار دیگر اقتدار ایران اسلامی را به رخ دنیا خواهند کشید.

وی ملاک عمل همه عوامل اجرایی در انتخابات 8 تیر ماه، قانون محوری و قانون‌مندی دانست و بیان کرد: با شناسایی آسیب‌ها نسبت به رفع نقاط ضعف‌ها در انتخابات 8 تیر ماه فراهم شود.

استاندار بوشهر بر تشکیل مستمر جلسات ستاد انتخابات در شهرستان‌ها و بخش‌های استان بوشهر تأکید کرد و افزود: افزایش مشارکت مردم در انتخابات باید سرلوحه برنامه‌ها و سیاست‌ها قرار گرفته و همه ظرفیت‌ها در این عرصه استفاده شود.

محمدی‌زاده فعال شدن بخش‌های اطلاع‌رسانی در فضاهای مجازی و حقیقی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: از فضای مجازی و گروه‌های اجتماعی و رسانه‌ای در عرصه اطلاع‌رسانی حداکثر استفاده شود و در این راستا شهرداران و دهیاران نقش خودشان را در افزایش مشارکت مردم در انتخابات را ارتقا دهند.

وی برگزاری جلسات توجیهی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری 8 تیر با گروه‌ها و جریانات مختلف اجتماعی و فرهنگی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با معرفی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری زمینه فعال شدن ستادهای آنها در شهرها و روستاها فراهم شود و ستادها نقش خود را در ایجاد شور انتخاباتی در محیط‌های مختلف اجتماعی نشان دهند.

استاندار بوشهر بر انعکاس فعالیت‌های دولت مردمی و انقلابی شهید آیت‌الله رئیسی در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر تأکید کرد و گفت: خدمات با همان تفکر جهادی و انقلابی آیت‌الله رئیسی در استان بوشهر ادامه دارد.

محمدی‌زاده از آمادگی همه عرصه‌ها در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شهرها و روستاهای استان خبر داد و اضافه کرد: همه زیرساخت‌های لازم برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 8 تیرماه در شهرها و روستاهای استان بوشهر فراهم است.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار