کد خبر: ۱۱۴۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۵
معاون مالی و اقتصادی بیمه دی گفت: جذب پرتفوی کیفی و سودآور به موازات مدیریت و کنترل ریسک، اهداف توسعه‌ای بیمه دی را محقق کرده است.

بیمه دی، هدفمند در افزایش سهم از بازار و تأکید بر سودآوری پایدار

به گزارش آرانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی، بهروز قزلباش ضمن اشاره به ارائه انواع خدمات بیمه‌ای به تمام بیمه‌گذاران، به ویژه خانواده بزرگ ایثار و شهادت و تاکید بر استمرار مسیر خدمت به این خانواده‌های معزز، اظهار داشت: مجموعه بیمه دی می‌کوشد با تولید حق بیمه بیشتر نسبت به سنوات گذشته، اطمینان خاطر سهامداران و بیمه‌گذاران را بیمه کند.

وی افزود: بیمه دی در سال ۱۴۰۲ با اتکا به تخصص کارکنان و شبکه فروش خود و نیز با ارائه خدمات متنوع و باکیفیت، موفق به ثبت رشدی چشمگیر در سودآوری (رشد ۲٫۶ برابری در مقایسه با مدت مشابه) شده است.

قزلباش ادامه داد: بیمه دی با جذب پرتفوهای بزرگ که به صورت شفاف در سامانه کدال منتشر می‌شود، توفیق داشته تا منبع درآمد شرکت را قابل اتکا کرده و تداوم رشد پرتفوی بیمه‌ای خود را فراهم سازد.

معاون مالی و اقتصادی بیمه دی، با توجه به آخرین آمار در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۴۰۲ گفت: این شرکت اقدام به تولید ۱۷۰۹۶۱ میلیارد ریال حق بیمه کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حدود ۷۸ درصد افزایش داشته است.

قزلباش با اشاره به اولویت ترجیحی بیمه دی در حفظ سطح یک توانگری، بیان داشت: کسب این سطح از توانگری و استمرار آن، حاصل حساسیت بالا در پذیرش ریسک و نظارت موثر بر فرآیند صدور و خسارت‌ها است.

وی در خصوص کسب سود خالص شرکت بیمه دی در سال ۱۴۰۲ بیان داشت: این شرکت توانسته به رشد قابل توجهی در کسب سود خالص دست پیدا کند به طوری که طبق صورت‌های مالی ۱۲ ماهه (حسابرسی نشده) رقمی حدود 8510 میلیارد ریال سود خالص را کسب کرده است.

قزلباش در خاتمه گفت: شرکت بیمه دی با هدف فروش بیشتر و افزایش سهم بازار با تأکید بر سودآوری پایدار، ارتقای کمی و کیفی خدمات با تأکید بر بهبود تجربه مشتریان، توسعه فرهنگ بیمه و تقویت جایگاه برند، کنترل موثر ریسک بیمه‌گری و حفظ توانگری شرکت در سطح یک، حفظ ضریب خسارت کمتر از میانگین صنعت، رشد پایدار بازده سرمایه‌گذاری‌ها و توسعه و شکوفایی شرکت در سال ۱۴۰۳ را هموارکرده است.

نظرشما
آخرین اخبار