کد خبر: ۱۱۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۸
شهردار بوشهر سرمایه‌گذاری پروژه فانوس دریایی بوشهر را بیش از ۶۲ میلیارد تومان دانست و گفت: انتظار می‌رود با توجه به زمان‌بندی پروژه در سال آینده به بهره‌برداری برسد.
سرمایه‌گذاری ۶۲ میلیارد تومانی برای تکمیل فانوس دریایی بوشهر

به گزارش آرانیوز از بوشهر، حسین حیدری ظهر امروز در بررسی ساخت فانوس دریایی بوشهر با بیان اینکه این طرح در ساحل این شهر سال‌ها متوقف شده بود، اظهار داشت: ساخت فانوس دریایی یکی از مطالبات مهم شهروندان در دستور کار شهرداری بوشهر قرار گرفته است.

وی از اتمام دومین مرحله بتن‌ریزی پروژه فانوس دریایی خبر داد و اظهار امیدواری کرد که پروژه فانوس دریایی پس از پایان این مرحله، با سرعت بیشتری عملیاتی شود.

حیدری با اشاره به اینکه پروژه فانوس دریایی از جمله پروژه‌های بزرگ سرمایه‌گذاری شهرداری در سال جاری است، تصریح کرد: برآورد مبلغ سرمایه‌گذاری این پروژه بیش از 62 میلیارد تومان است که انتظار می‌رود با توجه به زمانبندی پروژه در سال آینده به بهره‌برداری برسد.

شهردار بوشهر، ارتفاع این سازه را 47.5 متر عنوان کرد و افزود: با توجه به تغییراتی که نسبت به طراحی اولیه این سازه انجام گرفته، آزمایش‌ها و اصلاحات مورد نیاز مطابق نظر مشاور طرح اجرا شده و تاکنون طی 2 مرحله بتن‌ریزی انجام گرفته است.

وی ادامه داد: پروژه فانوس دریایی طی زمان‌بندی اعلام شده از سوی سرمایه‌گذار به بهره‌برداری می‌رسد و به نمادی برای شهر بوشهر تبدیل شود.

 
نظرشما
آخرین اخبار