کد خبر: ۱۱۴۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی:
حاجی‌بابایی گفت: باید همه ملت‌های مسلمان براساس احکام قرآنی حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و حامیانش یعنی آمریکا به غزه را محکوم کنند.

باید همه ملت‌های مسلمان براساس احکام قرآنی جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کنند

به گزارش آرانیوز  حمیدرضا حاجی‌بابایی نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در نطق پیش از دستور خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهیدان و همچنین یاد و خاطره رئیس جمهور شهید و همراهان ایشان گفت: برای ملت بزرگ ایران در انتخابات بزرگ آینده آرزوی موفقیت داریم.

وی بیان کرد: نکته مهم امروز غزه است؛ مقام معظم رهبری فرمودند دشمن ددمنش و خونخوار برای جنایت و کشتار کودک، زن، مرد و پیر و جوان هیچ حدی قائل نیست و مردم عزیز غزه به معنای واقعی مظلوم هستند.

حاجی‌بابایی ادامه داد: در روز‌های اخیر حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه به ویژه به بیمارستان‌ها و اطراف آن در صدر اخبار است که باعث شهادت و جانباز شدن صد‌ها نفر شده است.

نایب‌رئیس مجلس تاکید کرد: باید همه ملت‌های مسلمان براساس احکام قرآنی این حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و حامیانش یعنی آمریکا را محکوم کنند.

وی با تاکید بر این‌که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت حمله ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه مظلوم را محکوم می‌کند، اضافه کرد: عامل اصلی حملات، آمریکای جنایتکار است که با پشتیبانی رژیم صهیونیستی این جنایات را انجام می‌دهد و امکانات در اختیار رژیم کودک‌کش قرار می‌دهد.

نایب رئیس مجلس با تاکید بر این‌که ملت بزرگ ایران این ددمنشی‌ها را فراموش نمی‌کند، اضافه کرد: امروز مردم غزه کربلایی شدند و کربلایی فکر می‌کنند به همین دلیل رژیم صهیونیستی و آمریکا محکوم به شکست خواهند شد و پیروزی از آن مردم غزه است.

 
نظرشما
آخرین اخبار