کد خبر: ۱۱۴۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۱
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک مادر معظم شهیدان «حمید و مجید نجفی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، امروز صبح از مقابل مهدیه مشهد به سمت بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) برگزار شد.
مادر شهیدان «حمید و مجید نجفی» به فرزندان شهیدش پیوست

به گزارش آرانیوز از مشهد، پیکر صدیقه دائمی نژاد؛ مادر معظم شهیدان دوران دفاع مقدس «حمید و مجید نجفی» که در سن 98 سالگی به علت کهولت سن و بیماری، پس از تحمل درد و رنج دوری از فرزندان رشیدش، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدانش پیوست، صبح امروز در مشهد تشییع شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک مادر معظم شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس، امروز صبح از مقابل مهدیه مشهد به سمت بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) و پس از طواف و اقامه نماز، به گلزار شهدای آرامستان خواجه ربیع مشهد مقدس منتقل و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

شهید «مجید نجفی» در اول اردیبهشت 1344 و شهید «حمید نجفی» در 28 مرداد 1347 در تربت جام دیده به جهان گشودند و به ترتیب در 22 بهمن 1364 در اروندکنار بر اثر اصابت ترکش و 19 دی 1365 در خرمشهر (عملیات کربلای 5) بر اثر اصابت ترکش به سر به مقام شامخ شهادت نائل آمدند.

به گزارش آرانیوز، سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و 398 شهید، 55 هزار و 804 جانباز و سه هزار و 398 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.

 
نظرشما
آخرین اخبار