کد خبر: ۱۱۵۰۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: پرداختن به جهاد تبیین برای معرفی فرد اصلح در جامعه ضروری است و باید از تمامی ظرفیت‌ها بر اساس مبانی انقلاب و پیروی از فرمان ولایت در بیان شاخصه‌های فرد اصلح استفاده کنیم و از تخریب افراد پرهیز کنیم.
پرداختن به جهاد تبیین برای معرفی فرد اصلح در جامعه ضروری است

به گزارش آرانیوز از بیرجند، سردار محمدرضا مهدوی امروز در جمع کارکنان ستاد سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در جمهوری اسلامی ایران, انتخابات بر مبنای قانون اساسی کشور برگزار می‌شود و انتخاب فرد اصلح بر عهده مردم است. با انتخاب درست در انتخابات می‌توان معضلات و مشکلات اجتماعی، اوضاع اقتصادی کشور را بهبود بخشید، عرصه‌های علمی و سلامت را ارتقا بخشید.

وی افزود: یک دولت ریاست‌جمهوری کشور را از اتاق فرمان و پشت درهای بسته پیگیری می‌کند که نتیجه آن افزایش مشکلات اقتصادی، تعطیلی کار و مراکز تولیدی کشور، کمرنگ شدن دیپلماسی ملی و امید بستن به غرب برای حل مشکلات داخلی کشور است و اما در مقابل یک دولت با حضور در میدان؛ با همان شرایط کشور را ظرف چند ماه در عرصه داخلی و خارجی به سمت پیشرفت سوق می‌دهد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد: امروز همگان وظیفه داریم با حضور حداکثری در انتخابات پیش‌رو و با تحقیق و مطالعه رئیس‌جمهوری را انتخاب کنیم که روند پیشرفت کشور را با مدیریت جهادی و خستگی ناپذیر همچون شهید جمهور آیت‌الله رئیسی ادامه دهد و با سوء مدیریت کشور را به خسران و عقب ماندگی نیندازد.

مهدوی، از فعال شدن بیش از 9 هزار کارگاه و واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل در کشور و بازگشت آنها به چرخه تولید در دولت مردمی سیزدهم اشاره کرد و افزود: این اقدام مهم، پویایی و پیشرفت در تمامی عرصه‌های کشور، رسیدن به خودباوری و اشتغالزایی برای میلیون‌ها نفر را در کشور در پی داشت.

وی، پرداختن به جهاد تبیین برای معرفی فرد اصلح در جامعه را ضروری دانست و گفت: باید از تمامی ظرفیت‌ها بر اساس مبانی انقلاب و پیروی از فرمان ولایت در بیان شاخصه‌های فرد اصلح استفاده کنیم و از تخریب افراد پرهیز کنیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بر مشارکت بالا در انتخابات تأکید کرد و گفت: هر چه در انتخابات پیش‌رو میزان حضور و آرای ما بالا باشد، ضریب امنیتی کشور بالاتر خواهد رفت.

مهدوی بیان کرد: ان‌شاءالله در انتخابات هشتم تیرماه با انتخاب صحیح فردی را انتخاب کنیم تا ضمن ادامه دادن روند رئیس جمهور شهید و راه شهیدان، کشور را به سر منزل مقصود برساند.

 
نظرشما
آخرین اخبار