کد خبر: ۱۱۵۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۶
ستاد محمدباقر قالیباف کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور شماری از شهروندان و فعالان سیاسی در بوشهر افتتاح شد.
ستاد محمدباقر قالیباف در استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش آرانیوز از بوشهر، احمد ایزدپناه شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح ستاد محمدباقر قالیباف در بوشهر ویژگی‌های این کاندیدای ریاست جمهوری را برشمرد و اظهار داشت: محمدباقر قالیباف سردار شایسته و یادگار 8 سال دفاع مقدس پا به عرصه انتخابات گذاشته تا ادامه‌دهنده راه همرزمان شهیدش باشد.

وی با بیان اینکه قالیباف فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) به‌عنوان یکی از اوراق زرین دوران خدمت خود را در کارنامه دارد، خاطرنشان کرد: سردار قالیباف در قامت نیروی انتظامی علاوه بر تقویت پلیس نسبت به راه‌اندازی پلیس 110، سامانه 197، پلیس + 10 اقدام کرد که این مهم گامی بلند در تحقق دولت الکترونیک است.

وی قالیباف را فردی مقتدر و مرد میدان و دیپلماسی دانست و تصریح کرد: سردار قالیباف نهضت شهیدان را استمرار بخشیده و از مکتب سردار شهید سلیمانی آموخته تا امور کشور را داخل و خارج سامان ببخشد.

عضو و رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر تصریح کرد: زمانه خاص و حساس ایران و جهان، زمان آزمون و خطا نیست و کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به توسعه دارد و در این عرصه قالیباف هم مردم میدان و هم مرد عرصه دیپلماسی محسوب می‌شود.

یزدان‌پناه، توسعه پایدار کشور را نیازمند توسعه صنعتی دانست و با بیان اینکه باید در دولت چهاردهم به این مهم توجه ویژه شود افزود: قالیباف در هر سمت و مسئولیت تحول آفرین بوده و چنانچه رئیس جمهور شود منجر به فرصتی می‌شود تا بهترین‌ها را برای مردم شایسته ایران به ارمغان بیاورد. این شخصیت مهم ایران اسلامی می‌تواند به‌خوبی در وسط میدان بایستد و با بهره‌گیری از هدایت‌های امام خامنه‌ای باعث شکوفایی شود.

رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی محمدباقر قالیباف در استان بوشهر این مقطع مهم را از حساس‌ترین موقعیت تاریخی کشور دانست و بیان کرد: آتش‌افروزی استکبار در منطقه و به ویژه فلسطین باید بهترین انتخاب ممکن انجام شود و در این ارتباط باید با انتخاب مرد شایسته میدان و دیپلماسی مشت محکمی بر دهان استکبارزده شود.

ایزدپناه اضافه کرد: قالیباف همواره مورد وثوق مقام معظم رهبری و به معنای تمام سرباز ولایت بوده و می‌تواند خدمت‌گزار شایسته و توانمند برای ایران اسلامی و مردم عزیز باشد.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار