کد خبر: ۱۱۵۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۹
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت بهبود شاخص‌های، آموزشی، فرهنگی و درمانی این شهرستان، گفت: در همین راستا ۷۶۰ قطعه زمین برای امور آموزشی، درمانی، فرهنگی و مذهبی اختصاص داده شده است.
اختصاص ۷۶۰ قطعه زمین در قشم برای امور درمانی و فرهنگی

به گزارش آرانیوز از قشم، عادل پیغامی شامگاه دوشنبه در مراسم کلنگ‌زنی دو باب مدرسه و یک سالن ورزشی چندمنظوره در روستای مسن بخش شهاب قشم، اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد قشم برای امور آموزشی، درمانی، فرهنگی و مذهبی 760 قطعه زمین اختصاص داده که با انجام آن شاخص‌های شهرستان در این حوزه‌ها متحول خواهد شد.

وی با تبریک دهه امامت و ولایت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت و با اشاره به اقدامات و توجه ویژه شهید رئیسی نسبت به توسعه شهرستان قشم، گفت: شهید رئیسی دو بار در هر ماه پیگیر تحولات قشم بود و شهادت ایشان بیشترین خسران در کل کشور را به قشم رساند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: شاخص‌های توسعه جزیره قشم در دوره کوتاه دولت سیزدهم چند برابر دوران روسای جمهور گذشته بوده است.

پیغامی با بیان اینکه آمارها حکایت از رشد و توسعه شاخص‌های قشم در دولت سیزدهم در حوزه راه، آب شرب، مدرسه‌سازی و جاده‌سازی دارد، افزود: در چهار سال دولت دهم و 8 سال دولت روحانی در مجموع 30 کیلومتر اتوبان در قشم اجرا شد، اما در دو و نیم سال دولت شهید رئیسی عملیات 260 کیلومتر تعریض اتوبان آغاز و در حال اجرا است.

وی خاطرنشان کرد: تولید آب شرب شهر قشم و سه روستای حمیری، طولا و کابلی هم در این‌ مدت از 17 هزار متر مکعب در روز به 28 هزار متر مکعب افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر توجه ویژه مردم نسبت به انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: ادامه نهضت توسعه شهرستان به انتخاب مردم بستگی دارد تا دچار رکود و بی‌توجهی نشویم.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار