کد خبر: ۱۱۵۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت:
خلجی گفت: رقابت‌های این چند روز و به ویژه مناظره دیشب نشان داد باید با روشنگری و مرور تجربه تاریخی، از بازگشت به عقب جلوگیری کرد.

نباید رنج ملی در دهه ۹۰  تکرار شود

به گزارش آرانیوز سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در حساب کاربری خود در شبکه ایکس نوشت: ۳ سال مدیریت حکیمانه شهید رئیسی در صحنه سیاسی مدل جدیدی از حکمرانی بر پایه و متکی بر توانایی‌های درونی و اعتماد به ظرفیت‌های کشور ارائه کرد که به برکت این شیوه از حکمرانی انقلابی بسیاری از کلیدواژه‌های طراحی شده در اتاق‌های عملیات روانی دهه ۹۰ برای عقب‌ راندن تفکر انقلابی و هموار کردن مسیر تسلیم رنگ باخت.

وی افزود: « نمی‌توانیم، نمی‌شود، رفع مشکلات منوط به مذاکره است، تا تحریم حل نشود مشکلات باقی است، fatf راه چاره است، نیاز به کارشناس خارجی داریم و ...» از گزینه‌هایی بود که در این ۳ سال از میز سیاست و از ادبیات رایج برچیده و به اتکای آن افق‌های جدیدی در رشد اقتصادی، توسعه روابط خارجی و پیشرفت فناوری گشوده شد.

سپهر خلجی همچنین افزود: رقابت‌های این چند روز و به ویژه مناظره دیشب نشان داد باید با روشنگری و مرور تجربه تاریخی از بازگشت به عقب جلوگیری کرد. بعضی امید دارند از این واژه‌ها و مفاهیم بتوان برای وارونه کردن افکار عمومی بهره گرفت. نباید رنج ملی در دهه ۹۰ تکرار شود.

 
نظرشما
آخرین اخبار