کد خبر: ۱۱۵۲۱۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از شناسایی محموله ۱۰۶ کیلوگرمی مواد مکخدر شیشه در پوشش سنگ خبر داد و گفت: در این عملیات ۲ قاچاقچی دستگیر و خودرو تحویل پلیس شد.
جابه‌جایی ۱۰۶ کیلوگرم شیشه با پوشش سنگ

سردار دلاور القاصی‌مهر در گفت‌وگو با آرانیوز در ورامین، با اشاره به دستگیری قاچاقچیان شیشه‌ اظهار داشت: برخورد با توزیع مواد مخدر و خرده فروشان از اولویت‌های کار پلیس است و در این راستا همکاران مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران در جهت برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان اقدامات خوب و مؤثری را انجام دادند.

وی افزود: یکی از اقدامات طرح برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان که در 24 ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد، شناسایی و دستگیری دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر است که در جابه‌جایی این مواد نقش داشتند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: قاچاقچیان مواد مخدر از سوی عوامل انتظامی مورد رصد قرار گرفتند و با توجه به هماهنگی که با یکی از استان‌ها به عمل آمد، این افراد شناسایی شدند و تحت تعقیب قرار گرفتند که در نهایت خودرو قاچاقچیان در پاکدشت توقیف شد.

سردار القاصی مهر یادآور شد: در این عملیات 106 کیلوگرم شیشه که سودجویان قصد جابه جایی آن را در پوشش سنگ داشتند؛ شناسایی و ضبط شد و نیز دو قاچاقچی دستگیر و یک خودرو جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجعه قضایی شدند.

کشف 229 کیلوگرم شیشه در شهرستان شاهرود

وی تصریح کرد: درسال جاری در زمینه برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، در شرق استان تهران شاهد رشد 4 درصدی نسبت به سال گذشته و در زمینه  دستگیری ها نیز 35 درصد افزایش را شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: از مردم انتظار داریم همچون گذشته حمایت و پشتیبانی خودشان را از مجموعه پلیس حفظ کرده و در این راستا هرگونه اخبار و اطلاعات را به پلیس ارائه کنند.

علاوه بر این دو نفر یک خودرو پژو هم از این قاچاقچیان کشف و توقیف شد که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجعه قضایی شد.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار