کد خبر: ۱۱۵۲۲۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: امروز تمام همت دشمن برای این است که بتواند مردم را از نظام جدا و از صحنه انتخابات دور کنند تا مردم وارد صحنه‌های لازم تصمیم‌گیری برای نظام نشوند.
تمرکز دشمن بر جداسازی مردم از نظام

به گزارش آرانیوز از بوشهر عبدالرحیم افروغ ظهر امروز در جمع فرماندهان، مسئولین و کارکنان فرماندهی پدافند هوایی منطقه جنوب کشور الگوی نظام مردم سالاری دینی را مدرن‌ترین الگوی حکومت‌داری دانست و اظهار داشت: الگوی نظام مردم سالاری دینی، مدرن‌ترین الگوی حکومت‌داری در دنیاست که این شیوه را امام راحل با علم، اطلاع و اشراف کامل بر تمام مدل‌های حکومت‌داری به دنیای امروز عرضه کردند.

وی ادامه داد: این روش متناسب با جدیدترین شیوه‌ها و اندیشه‌های حکومت‌داری و حکمرانی است که یک ریشه آن در اسلام و مبانی اصیل اسلامی و یک ریشه دیگر در مسائل امروز قرار دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با تأکید بر حضور گسترده عموم در انتخابات ریاست جمهوری 8 تیر ماه تصریح کرد: امروز تمام همت دشمن برای این است که بتواند مردم را از نظام جدا و از صحنه انتخابات دور کنند تا مردم وارد صحنه‌های لازم تصمیم‌گیری برای نظام نشوند.

افروغ اضافه کرد: لذا تکلیف و وظیفه قطعی آحاد جامعه در عرصه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری این است که به یک ستاد مشترک حداکثری تبدیل شویم.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد خاطر شهدا به ویژه شهدای ارتش و همچنین شهدای خدمت، خاطرنشان کرد: اصل مهم و جدی که باعث عاقبت به خیری شهید رئیسی شد پایبندی به ولایت فقیه بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری در 8 تیر ماه را تداوم مسیر خدمت رئیس جمهور شهید دانست و گفت: انتخاب اصلح، ضامن تداوم راه شهید آیت‌الله رئیسی است.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار