کد خبر: ۱۱۵۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
سردار «مطهری» در دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اهدای لوحی، هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران و تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی تبریک گفت.

اهدای لوح تقدیر مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس سمنان به مناسبت هفته جهادکشاورزی

 به گزارش آرانیوز از سمنان، سردار «عباس مطهری» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان در دیدار با «محمد رضا قاسمی» رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با اهدای لوحی، هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران و تلاشگران عرصه جهاد کشاورزی تبریک گفت.

 

در متن لوح آمده است: 

بسمه تعالی

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) 

۲۷ خرداد سالروز تأسیس جهاد سازندگی به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) که  یادآور رشادت ها و زحمات بی شائبه جهادگران در سالهای آغازین انقلاب اسلامی و در عرصه های تولید و سازندگی در طول سال های بعد از پیروزی انقلاب و حضور موثر در صحنه های دفاع مقدس است را به جنابعالی و تمامی جهاد گران عزیز استان سمنان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

جهادگران استان سمنان در دفاع مقدس سرآمد بودند و برگ زرین ابتکارات،نوآوری و ایثارهای شهدا، جانبازان و رزمندگانش تاج افتخار استان سلحشور پرور ما است.

امید آنکه دست اندرکاران جهاد کشاورزی بتوانند در سال «جهش تولید با مشارکت مردم » با عنایات خداوند متعال و به برکت حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)  و با پیروی از رهبر حکیم و فرزانه انقلاب با خدمت رسانی هرچه بیشتر به کشاورزان و  باپشتیبانی های مادی و معنوی از آنان، سبب خیر، برکت و شکوفایی عرصه های کشاورزی و خودکفایی برای مردمان شریف این دیار باشند.

 
نظرشما
آخرین اخبار