کد خبر: ۱۱۵۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
نشست بصیرت افزایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با حضور حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی‌راد» مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد و جمعی از کارکنان این اداره کل در سالن جلسات برگزار شد.

نشست بصیرت افزایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد برگزار شد

 

به گزارش آرانیوز از یزد، نشست بصیرت افزایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد با حضور حجت‌الاسلام «محمدهادی خسروی‌راد» مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد و جمعی از کارکنان این اداره کل در سالن جلسات برگزار شد.

مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس استان یزد در این نشست ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت اظهار داست: دو مقطع زمانی همیشه مورد توجه است، یکی عاشورا و حماسه امام حسین (ع) و دوم غدیر که موقوفات زیادی هم به آنها اختصاص داده شده است. 

وی افزود: هرکسی در مجموعه‌ای که حضور دارد باید این غدیر را گرامی دارد. در روز غدیر یک درهم صدقه برابر با هزار درهم است. اطعام و صدقه دادن در این روز بسیار ثواب دارد. 

خسروی راد ادامه داد: روز غدیر روز معرفی سلسله امامان است، در روز غدیر نه تنها حضرت علی (ع) معرفی شد بلکه فرزندان او و سلسله امامان و حضرت مهدی (عج) معرفی شد. 

 
نظرشما
آخرین اخبار