کد خبر: ۱۱۵۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۴
شهردار گلستان از تملک و تعریض ۱۳۰ مترمربع از خیابان شهیدمطهری گلستان خبر داد و گفت: گام بلندی در جهت رفع معضلات ترافیکی و همچنین زیباسازی و ارتقای شهری در این منطقه برداشته شد.
خیابان پرتردد

به گزارش آرانیوز از بهارستان، خیابان شهید مطهری در گلستان با تملک و تعریض به مساحت 130 مترمربع ظهر امروز در راستای اجرای طرح‌های عمرانی و بهسازی معابر شهری، با حضور حسن قشقاوی نماینده مجلس شورای اسلامی، شهردار، رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان و شهروندان عریض‌تر شد.

سید محمد میرزمانی شهردار گلستان در این بازدید با بیان اینکه اجرای این طرح موجب تسهیل در تردد و کاهش بار ترافیکی در این خیابان پرتردد خواهد شد، اظهار داشت: با تلاش‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان و مساعدت و همکاری مالکین محترم، گام بلندی در جهت رفع معضلات ترافیکی و همچنین زیباسازی و ارتقای شهری در این منطقه برداشته شد.

وی تملک و تعریض به مساحت 130 مترمربع از خیابان شهید مطهری در این شهر را به‌عنوان عیدی شهرداری و شورای اسلامی شهر به مناسبت عید غدیر خم به شهروندان گلستانی دانست.

میرزمانی با اشاره به اینکه عملیات تعریض معابر براساس طرح جامع شهر و درخواست‌های مکرر شهروندان انجام می‌شود، افزود: باتوجه قدمت شهر و ضرورت ایجاد دسترسی جدید و رفع معضلات ترافیکی منطقه در چند نقطه از شهر با تملک و تخریب املاک واقع در مسیرهای دسترسی شهروندان، عملیات بازگشایی معابر انجام می‌شود که امروز در سیزدهمین عملیات تخریب و بازگشایی شهری، یک ملک به مساحت 130 متر مربع در ابتدای خیابان شهید مطهری انجام و یک مسیر ایمن برای تسهیل در عبور مرور شهروندان و دسترسی آسان به محوراصلی شهر ایجاد خواهد شد.

شهردار گلستان با تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: با توجه به قدمت شهر و ضرورت ارتقای زیرساخت‌های شهری و ارتقای ایمنی منطقه و پدافند غیرعامل، با اجرای چنین پروژه‌هایی ضمن افزایش زمینه خدمات رسانی بیشتر به مردم فهیم منطقه، شاهد ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و افزایش رضایت‌مندی آنان باشیم.

نادر سازور رئیس شورای اسلامی شهر گلستان در ادامه ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی شهروندان در زمان اجرای این طرح، ابراز امیدواری کرد که با اجرای چنین پروژه‌هایی شاهد ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و افزایش رضایت‌مندی آنان باشیم.

محدودیت ترافیکی جشن عید غدیر در کاشان اعلام شد

همچنین حسن قشقاوی نماینده مردم بهارستان و رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی در ادامه ابراز داشت: در دوره ششم مدیریت شهری، پروژه‌های تعریض و بازگشایی قابل توجهی در شهر گلستان صورت گرفته است که امروز سیزدهمین تعریض و تملک با توافقات صورت گرفته از سوی شهرداری و مالک انجام شد که با این اقدام گره ترافیکی محله حسن‌آباد، برداشته شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان، رباط‌کریم و شهر جدید پرند تأکید کرد: از آنجایی که مشارکت و تعامل شهروندان در فرایند توسعه شهر تأثیر بسزایی دارد از عموم شهروندان درخواست می‌کنم برای توسعه و پیشرفت عمرانی شهرمان، در حوزه تعریض‌ها و نوسازی بافت فرسوده با شهرداری و شورای اسلامی شهر گلستان توافق و همکار کنند تا شاهد عمران و آبادانی هرچه بیشتر شهر گلستان باشیم.

به گزارش آرانیوز خیابان شهید مطهری از جمله خیابان‌های پرتردد در شهر گلستان است که با اجرای این طرح شاهد روان‌تر شدن تردد در این معبر خواهیم بود و همچنین این اقدام در راستای زیباسازی و ارتقای شهری نیز مؤثر خواهد بود.

 
نظرشما
آخرین اخبار