کد خبر: ۱۱۵۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳
استاندار خراسان شمالی:
حسین نژاد گفت: استان خراسان شمالی در تمام طول انقلاب در همه صحنه‌ها حضور جدی و مؤثر داشته است و در انتخابات اخیر نیز مشارکت بالای مردم و عوامل اجرایی قابل توجه و بسیار خوب بود.

قدردانی استاندار خراسان شمالی از مشارکت بالای مردم در انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش آرانیوز از خراسان شمالی، محمد رضا حسین نژاد استاندار خراسان شمالی امروز (یکشنبه) در جمعی از خبرنگاران از مشارکت بالای مردم خراسان شمالی  صمیمانه قدردانی کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه اشتغال مردم خراسان شمالی دامپروری و کشاورزی است و به رغم اینکه انتخابات در فصل اوج کاری مردم برگزار شد، اما باز هم مشارکت نسبی بالا را شاهد بودیم و من صمیمانه از حضور تک تک مردم سپاسگزارم.

حسین نژاد ادامه داد: همه عوامل دخیل در اجرا و نظارت اعم از حافظان امنیت و سلامت انتخابات نیز که با زحمات شبانه روزی زمینه این حضور و مانور سیاسی مهم را فراهم کردند شایسته قدردانی هستند.

استاندار خراسان شمالی افزود: استان خراسان شمالی در تمام طول انقلاب در همه صحنه‌ها حضور جدی و مؤثر داشته است و در انتخابات اخیر نیز مشارکت بالای مردم و عوامل اجرایی قابل توجه و بسیار خوب بود. در مرحله دوم انتخابات نیز ساختار هیات اجرایی و نظارت و نیرو‌های قضایی و انتظامی حفظ شده و آماده نقش آفرینی مجدد به تبع امر وزارت کشور هستند.

 
نظرشما
آخرین اخبار