کد خبر: ۱۱۵۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در طول یک هزار روز فعالیت دولت شهید رئیسی؛ ۷۹۷۶ کمک هزینه ودیعه و اجاره مسکن به مددجویان زنجانی پرداخت شد.
پرداخت اجاره مسکن به ۷۹۷۶ خانوار مددجوی زنجانی

به گزارش آرانیوز از زنجان، روح اله صالحی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از اولویت‌های کمیته امداد در حوزه حمایت از مددجویان کمک به تامین مسکن آنهاست، گفت: این امر مهم با همکاری خیرین محقق می شود.

وی با تاکید بر اینکه تامین هزینه ودیعه و اجاره بهای مسکن مددجویان، یکی از اولویت‌های کاری این نهاد برای ایجاد آرامش در کانون گرم خانوارهای مددجویان است، افزود: با مشارکت خَیران نیک اندیش استان و با ارائه بسته‌های حمایتی این نهاد، همواره تعدادی از مددجویان بدون مسکن صاحب خانه شده و یکی از دغدغه‌های اصلی آن‌ها و کمیته امداد در این زمینه، برطرف می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه طی فعالیت سه ساله دولت سیزدهم هم گام های مهمی در رفع مشکل مسکن مددجویان برداشته شد، گفت: در این بازه زمانی 7 هزار و 976 کمک هزینه ودیعه و اجاره مسکن به مبلغ 130 میلیارد ریال پرداخت شد.

صالحی گفت: این میزان کمک هزینه در قالب تسهیلات و به صورت بلاعوض با هدف کاهش نگرانی‌های مددجویان در زمینه ودیعه و اجاره‌بها مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در راستای حمایت از محرومین، کمک‌های فقط الزاما ساخت مسکن نیست و می‌تواند شامل تعمیر، مساعدت در زمینه رهن و اجاره یا خرید باشد؛ اضافه کرد: همچنین کمک‌های غیرنقدی شامل تامین مصالح، نیروی انسانی و خدمات فنی است.

 
نظرشما
آخرین اخبار