کد خبر: ۱۱۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۶
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی گفت: تا پایان دولت سیزدهم، مکلف به انجام وظیفه‌ایم.
مکلف به انجام وظیفه‌ تا پایان دولت سیزدهم هستیم

به‌گزارش آرانیوز از تبریز، تراب محمدی با بیان اینکه در سیاست‌های مالی و بانکی تغییرات چندانی صورت نمی‌گیرد، ادامه داد: بخشی از اقتصاد و تولید کشور وابسته به بانک ها بوده و باید مطابق قوانین و الزاماتی که تکلیف شده است عمل شود.

وی از عملکرد برخی بانک‌های خصوصی انتقاد کرد و گفت: قابل قبول نیست که بانک خصوصی منابع استان را جمع‌آوری کرده و در استان های دیگر هزینه کند. عمده ترین گلایه کارگروه اشتغال مربوط به تبصره 18 است و باید در این راستا گشایش هایی توسط بانک ها انجام شود.

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی تأکید کرد: دولت شهید رئیسی در حوزه بانکی اقدامات موثری انجام داد و مدیران بانک‌ها نیز باید در خدمات‌رسانی به مردم و بخش تولید با جدیت عمل کنند.

محمدی گفت: تا آخرین روز در دولت مکلف به انجام وظیفه هستیم و اجازه نداریم کار امروز را به فردا محول کنیم. با جلسه مشترکی که با وزیر اقتصاد داشتیم مقرر شد منابع خوبی از مس سونگون به بانک های استان منتقل شود.
 
کلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی نیز گفت: تسهیلات سفر ریاست جمهوری به دلیل نقش آن در توسعه استان اهمیت زیادی برای ما دارد و باید توسط بانک‌ها پرداخت شود. به موضوع پرداخت تسهیلات بافت فرسوده باید اهمیت داده شود و راه و شهرسازی نیز در این خصوص باید برنامه‌ریزی کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: تسهیلات اصلی حمایت از تولید، تبصره 18 بوده و دستگاه‌های مسئول و بانک‌ها در پرداخت آن باید جدیت به خرج دهند. تا آخرین روز متعهد به انجام وظیفه و مسئولیت هستیم.

 
نظرشما
آخرین اخبار