کد خبر: ۱۱۵۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۷
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، گفت: به منظور پایداری شبکه برق چهارشنبه ساعت خاتمه کار در اصفهان ساعت ۱۱ و پنجشنبه ۲۱ تیرماه نیز همه دستگاه‌های مذکور تعطیل خواهد بود.
تعطیلی ادارات اصفهان در پی افزایش دمای هوا

به گزارش آرانیوز از اصفهان، منصور شیشه فروش، در این خصوص، اظهار داشت: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر هشدار وزش تندباد و گردوغبار و کاهش میدان دید و تقویت توده هوای گرم تابستانه و ماندگاری این توده از چهارشنبه 20 تیرماه تا جمعه 22 تیرماه، با افزایش 2 تا 3 درجه سانتیگراد دما مواجه هستیم.

وی ادامه داد: به منظور پایداری شبکه برق در بخش‌های خانگی، صنوف و ... چهارشنبه 20 تیرماه ساعت خاتمه کار دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی و مراکز آموزشی استان اصفهان ساعت 11 و پنجشنبه 21 تیرماه نیز همه دستگاه‌های مذکور تعطیل خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان بیان کرد: البته مراکز امدادی، خدمات رسان، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی شبانه روزی کماکان در این ایام ارائه خدمت خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: آزمون‌های سراسری در این بازه زمانی طبق برنامه‌ریزی های سابق کماکان برگزار خواهد شد.

شیشه فروش گفت: در این راستا مقرر شد همه دستگاه‌های اجرایی جهت کاهش مصرف برق باید انجام تعمیرات و در مدار قراردادن دیزل ژنراتور در زمان اوج مصرف برق، تعویض لامپ های کم مصرف به جای لامپ‌های پرمصرف، انجام تعمیرات سالیانه کولرهای آبی و نصب سایه‌بان و تعمیر کولرهای گازی در مناطق گرمسیر را مد نظر قرار دهند.

 
نظرشما
آخرین اخبار