کد خبر: ۱۱۶۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۴
رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش ۲۸۸ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در پرونده های مواد مخدر این استان خبر داد.

مزایده فروش ۲۸۸ خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در هرمزگان

به گزارش آرانیوز، از بندرعباس، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار کرد: با توجه به دستورات رئیس قوه قضاییه در خصوص لزوم تسریع در تعیین تکلیف اموال توقیفی مربوط به پرونده های مواد مخدر و تأکیدات دادستان کل کشور در این خصوص، مزایده عمومی 288 دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در استان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: مزایده عمومی شماره 68 شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تحت نظارت دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان برگزار شد و در نتیجه آن 233 دستگاه خودروی سبک، 52 دستگاه موتورسیکلت، 3 فروند قایق و 590 دستگاه چرخ خیاطی مستعمل در معرض فروش قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری هرمزگان تصریح کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده با مراجعه به محل پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از اقلام موضوع مزایده مذکور بازدید و پیشنهادات خود را ارائه نموده اند.

وی گفت: لیست اقلام و فرم شرکت در مزایده در سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر (صفحه اصلی، بخش مزایده و مناقصه) جهت دریافت شرکت کنندگان بارگذاری شده بود و دریافت جزئیات آن از طریق مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی این سایت به نشانی www.setadiran.ir امکان‌پذیر بوده است.

قهرمانی همچنین با تأکید بر جدیت دستگاه قضایی در ضربه زدن به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال حاصل از پولشویی و تجارت مواد مخدر، افزود: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض برای خشکاندن ریشه‌های قاچاق مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهیم کرد.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار