کد خبر: ۱۱۶۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
رئیس مرکز گسترش فناوری اطلاعات وزارت صمت با اشاره به برگزاری تور اقتصادی گفت: در این تور ۱۲ نفر از سرمایه گذران کشور در حوزه‌های مختلف حضور دارند و از بخش‌های مختلف شهرستان گناباد بازدید می‌کنند.
تور سرمایه گذاران به شهرستان گناباد برگزار شد+ تصویر

به گزارش آرانیوز، مسئولان شهرستان گناباد در هفته های گذشته هماهنگی‌هایی را با برخی از سرمایه گذران بزرگ کشور برای بازدید از ظرفیت‌های شهرستان گناباد و برخی صنایع انجام دادند. همزمان با سفر سرمایه گذران به شهرستان گناباد خط پروازی روزهای سه شنبه فرودگاه شهدای گناباد نیز افتتاح شد و از این به بعد این خط پروازی توسط شرکت پارس ایر انجام خواهد شد.

حسین مهویدی، رئیس مرکز گسترش فناوری اطلاعات وزارت صمت در خصوص این تور اقتصادی  گفت: در این تور اقتصادی 12 نفر از سرمایه گذران کشور در حوزه های مختلف حضور دارند و از بخش های مختلف شهرستان گناباد بازدید می کنند.

وی ادامه داد: این سرمایه گذاران با پرواز روز سه شنبه های گناباد به این شهرستان عزیمت کرده اند تا در مرحله اول با ظرفیت های فرودگاهی این شهر آشنا شوند.

رئیس مرکز گسترش فناوری اطلاعات وزارت صمت عنوان داشت: کارخانه چینی و مجموعه دیرگداز شهرستان گناباد از واحدهای تولیدی این شهرستان و حتی کشور است که سرمایه‌گذران از آن دیدن کرده اند.

مهویدی افزود: حوزه گردشگری و وجود اولین اثر ثبت جهانی خراسان رضوی یعنی قنات قصبه از جاذبه های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری است که این سرمایه گذران از آن دیدن کردند.

وی ادامه داد: یکی از ابرپروژه های صنعتی در حال احداث در خراسان رضوی، واحد تولیدی فروسیلیس گناباد است که تاکنون بیش از هزار میلیارد تومان در آن سرمایه گذاری صورت گرفته و امروز مورد بازدید سرمایه گذاران قرار گرفت.

به گزارش آرانیوز،؛ سرمایه گذران پس از بازدید از واحدهای مختلف در سالن شهدای دولت فرمانداری گناباد گرد هم آمدند و به بیان دیدگاه های خود و ظرفیت هایی که در شهرستان گناباد مشاهده کردند پرداختند. وجود امنیت، مسئولان پیگیر و همراه، نزدیکی به مرز دوغارن برای صادرات و فرودگاه از مواردی بود که سرمایه گذران به آن اشاره کردند.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار