کد خبر: ۱۱۶۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۱
رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش خراسان رضوی از تجهیز ۳ هزار و۵۹۰ کلاس درس و ۹۰۰ کلاس در گروه‌های مختلف برای اسکان زائرین در مشهد خبر داد.
اختصاص ۳ هزار کلاس درس به اسکان زائرین در مشهد

حسن محمدزاده در گفت‌وگو با آرانیوز از مشهد، اظهار داشت: با توجه به اینکه آموزش و پرورش خراسان رضوی مانند سایر استان‌ها از هفته آخر خردادماه ، پایگاه‌ها و مدارس را آماده و مهیا می‌کند تا بتواند از مهمانان و زایرین علی بن موسی الرضا پذیرایی کند بنابراین 45 پایگاه پیش بینی شده در آموزش وپرورش خراسان رضوی که 40 پایگاه در شهرستان‌های استان و 5 پایگاه در شهر مشهد را تجهیز کرده‌ایم.

وی در مجموع 454 آموزشگاه را جهت اسکان زائرین اعلام کرد و افزود : از 456 آموزشگاه 364 آموزشگاه در مشهد و 90 آموزشگاه در سایر شهرستان‌ها پیش بینی شده است.

محمدزاده خاطرنشان کرد: 4 هزار و 490 کلاس درس در خراسان رضوی تجهیز شده‌اند که از این تعداد 3590 در مشهد و 900 کلاس در گروه‌های مختلف الف و ب و اضطراری  نیز تجهیز شدند تا به همت همکاران در سطح ادارات آموزش و پرورش میزبانی از زائران آقا علی بن موسی الرضا را در تابستان و ایام محرم و دهه آخرصفر داشته باشیم.

رئیس اداره امور رفاهی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اعلام اینکه آموزش و پرورش خراسان رضوی از نظر کیفی و کمی در مجموع بررسی ناظران و ارزیابان کسب مقام اول را در سطح کشور در حوزه اسکان داشته است ادامه داد: زائران فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سایت www.eskan.medu.ir مدرسه و کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنند.

محمدزاده با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را برای اسکان فرهنگیان و میزبانی از زائران امام رضا(ع) به کار می‌گیریم عنوان کرد: در حال حاضر از تمام ظرفیت‌های رفاهی آموزش و پرورش استان استفاده کرده‌ایم و تمامی افراد بسیج شده‌اند تا بتوانیم با کمترین هزینه شرایط اسکان را برای فرهنگیان و مهم تر از همه زائرین امام رضا علیه السلام فراهم کنیم.

 
نظرشما
آخرین اخبار