کد خبر: ۱۱۶۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۳
مدیرعامل ستاد دیه کشور، گفت: کمک‌های مردمی به ستاد دیه کشور در سال جاری نسبت به مدت مشابه گذشته ۱۵ درصد افزایش یافته که این عدد در استان زنجان ۴۰ درصد است که جای قدردانی دارد.
افزایش ۱۵ درصدی کمک‌های مردمی به ستاد دیه کشور

به گزارش آرانیوز از زنجان، علی شمس مدیرعامل ستاد دیه کشور امروز در دیدار با رئیس‌ کل دادگستری استان زنجان با قدردانی از زحمات، حمایت‌ها و کمک های مردمی به ستاد دیه استان، اظهار داشت: استان زنجان امسال از حیث جمع آوری کمک‌های آحاد مردم برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی رتبه نخست کشور را کسب کرد که جای تشکر دارد.

وی اضافه کرد: این کمک‌های مردمی بسیار ارزشمند است و سبب آزادی بسیاری از زندانیان جرایم غیرعمد مالی در سراسر کشور می‌شود. رسانه‌ها و صدا و سیما می‌توانند نقش موثری در افزایش کمک‌های مردمی به ستاد دیه داشته باشند و باید از ظرفیت آن‌ها در این خصوص استفاده کرد.

حجت‌الاسلام علی فرجی برحق، رئیس‌کل دادگستری استان زنجان نیز در این دیدار، بیان کرد: کمک‌های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی در استان زنجان در سال جاری به لحاظ برخورداری از مردمی متدین، ولایتمدار و خیر افزایش یافت و به تعبیری زنجان بهشت خیران است.

وی افزود: کمک‌های مردمی در جشن گلریزان امسال در طول ماه مبارک رمضان با تلاش مسئولان امر با مشارکت آحاد مردم رشد 40 درصدی داشت و همواره شاهد افزایش این مشارکت‌های خوب مردم در کارهای خیر و خداپسندانه بوده‌ایم.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان اضافه کرد: در استان زنجان در انجام وظایف قانونی و اجرای عدالت وفاق و همدلی وجود دارد که این موضوع برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌ها بسیار اثرگذار است.

گفتنی است، مدیرعامل ستاد دیه کشور در پایان این دیدار با اهدای لوح از زحمات و حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان زنجان قدردانی کرد.

 
برچسب ها: ستاد دیه
نظرشما
آخرین اخبار