کد خبر: ۱۱۶۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۵
مدیر اجرایی موکب حضرت احمدبن موسی (ع) از تهیه و تامین زمین جهت ساخت و ساز زائرسرای حضرت احمدبن موسی (ع) در کربلای معلی خبر داد.
تامین زمین جهت ساخت زائرسرای احمدبن موسی (ع) در کربلا

به گزارش آرانیوز از شیراز، جلسه هماهنگی خدمت به زائران حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) در اربعین 1403 موکب حضرت احمدبن موسی (ع) امروز، 19 تیرماه در شیراز برگزار شد.

هاشم جمالی، مدیراجرایی موکب حضرت احمدبن موسی (ع) در این نشست از تامین زمین زائرسرا و حسینیه حضرت احمدبن موسی (ع) در کربلای معلی به متراژ 2000 متر نیز خبر داد و گفت: به یاری خدا، به‌زودی فرایند ساخت‌وساز زائرسرا و حسینیه آغاز خواهد شد.

وی هدف از احداث زائرسرای احمدبن موسی (ع) را تسهیل در اسکان زائران استان فارس در کربلای معلی به صورت دائمی و در طول سال عنوان کرد.

مدیر اجرایی موکب حضرت احمدبن موسی (ع) با بیان اینکه فرایند ساخت زائرسرا ان‌شاءالله با همت خیرین در ایام اربعین 1403 آغاز خواهد شد، از عموم مردم استان فارس و خیران درخواست کرد تا با مشارکت فعال به جهت کمک در ساخت زائرسرا از طریق شماره حساب‌های زائر سرا یا بامراجعه حضوری به دفتر موکب در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی (ع)، خادمین خود را یاری کنند.

در ادامه این جلسه که با حضور تمام مسئولان کمیته‌های اجرایی موکب حضرت احمدبن موسی (ع) برگزار شد، برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برپایی موکب و خدمت به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین 1403 در کربلای معلی صورت گرفت.

به گزارش آرانیوز، مکان موکب حضرت احمد بن موسی (ع) در کربلای معلی همچون سنوات گذشته در شارع شهدا، شارع روضتین است و این موکب آماده پذیرایی و اسکان و ارائه خدمات در اربعین 1403 خواهد بود.

 
نظرشما
آخرین اخبار