کد خبر: ۱۱۶۰۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶
نمایندهٔ مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: با حمایت از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مطهری‌اصل راه شهید آل هاشم ادامه خواهد داشت.
راه شهید آل هاشم ادامه خواهد داشت

به‌گزارش آرانیوز از تبریز، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمدتقی پورمحمدی در جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد مطهری‌اصل به‌عنوان نمایندهٔ ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام‌جمعهٔ تبریز ضمن تسلیت ایام عزای سید و سالار شهیدان (ع) و گرامی‌داشت یاد شهدای اردیبهشت گفت: امروز جای خالی شهید آیت‌الله آل‌هاشم و شهید مالک رحمتی در این جمع دیده می‌شود.

وی اظهار کرد: ازدست‌دادن این شخصیت‌ها، موجب تألم و اندوه ایران و حامیان انقلاب شد و بار این مصیبت، برای آذربایجان غیور و تبریز عزیز مضاعف بود.

نمایندهٔ مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این‌که تبریز، شهر خاندان علمای بزرگ اسلام بوده است، گفت: آذربایجان خطه علمای بزرگ اسلام است که همواره در مسیر اسلام و انقلاب کوشیده‌اند.

پورمحمدی با اشاره سجایای اخلاقی شهید آیت‌الله آل‌هاشم گفت: تواضع، مردم‌داری، نگاه یکسان به مردم جامعهٔ اسلامی و جذب حداکثری از ویژگی‌های اخلاقی و مدیریتی ایشان بود.

وی اظهار کرد: با حمایت از حجت‌الاسلام‌والمسلمین مطهری‌اصل راه شهید آل هاشم ادامه خواهد داشت.

نمایندهٔ مردم آذربایجان‌شرقی در مجلس خبرگان رهبری ضمن آرزوی توفیق برای حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مطهری‌اصل، گفت: امروز پرچم‌داری دیگر آمده تا راه شهید آل هاشم را ادامه دهد.

 
نظرشما
آخرین اخبار