کد خبر: ۹۱۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
«عادل جلیلی» رییس هیات اسلامی هنرمندان استان البرز و مدیر عامل خانه هنرمندان کرج در بازدید از کانون البرز در خصوص ظرفیت‌های کانون برای پرورش هنرمندان سخن گفت.

وظیفه ما حمایت از تمام فعالیت‌های فرهنگی، هنری در استان البرز است

به گزارش آرانيوز  از البرز؛ رییس هیات اسلامی هنرمندان استان البرز که در نشست مشترکی با «مهری فلاح»، سرپرست کانون البرز به منظور بررسی امکانات و ظرفیت‌های مشترک حضور یافته بود، ضمن اشاره به اهمیت و نقش کانون و پتانسیل‌های آن در پرورش هنرمندان آینده از ضرورت برنامه‌ریزی منسجم و کارهای فرآیندی برای کودکان و نوجوانان سخن گفت و افزود: وظیفه ما است که از تمام فعالیت‌های فرهنگی، هنری گستره‌ استان البرز حمایت کنیم.

مدیرعامل خانه هنرمندان کرج همچنین ضمن معرفی خانه هنرمندان، وجود هنرمندان کشوری در البرز را سرمایه و افتخار استان خواند و به معرفی امکانات و توانمندی‌های این مجموعه و تشریح نحوه همکاری در بخش‌های مختلف پرداخت.

وی هم‌چنین بازدید از مرکز سفال کانون البرز به همراه اساتید برجسته این هنر و حمایت از تولیدات مربیان کانون را از اولویت فعالیت‌های خانه هنرمندان در همکاری مشترک با کانون عنوان کرد.

 

مهری فلاح، سرپرست کانون البرز نیز ضمن معرفی دقیق کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و توجه ویژه‌ی این سازمان به غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تمامی ایام سال، در خصوص انجمن‌ها و لزوم برگزاری دوره‌های تخصصی برای اعضای ارشد سخن گفت و افزود: ما همیشه در تمام فعالیت‌ها رویکرد تربیتی و فرآیندی داشته و سعی کرده‌ایم با شیوه‌های جذاب و غیر مستقیم آموزه‌های تربیتی و مهارت‌های زندگی را به کودکان و نوجوانان بیاموزیم و در حوزه آموزش‌های تخصصی در قالب انجمن‌های هنری کانون علاقه‌مند هستیم از هنرمندان و اساتید برجسته استان البرز استفاده کنیم.

سرپرست کانون البرز در ادامه به توجه ویژه کانون استان به مناطق کم برخوردار و توانمندسازی کودکان و نوجوانان این مناطق اشاره کرده و به بیان برخی زمینه‌های مشترک همکاری و نمونه‌های عینی در حوزه های نمایش، برگزاری نمایشگاه آثار هنری اعضا و ... پرداخت.

بازدید مدیر عامل خانه هنرمندان و جمعی از همکارانش از کتابخانه مرکز شماره ۳ کانون کرج و کتابخانه سیار، بخش پایانی این نشست بود که عصر روز چهارشنبه ۱ تیر ماه ۱۴۰۱ انجام شد.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار