وزیر امور خارجه پاکستان از مواضع تهران در حمایت از فلسطین قدردانی کرد
در اولین دیدار کاری رئیس جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد، وزیر امور خارجه پاکستان به دیدار آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی آمد.
به دنبال برداشتن گام‌های جدید در توسعه روابط با سریلانکا هستیم
رئیسی پیش از عزیمت به پاکستان و سریلانکا:
رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاست همسایگی، مصمم به برداشتن گام‌های جدید در توسعه و و ارتقای روابط با کشور‌های همسایه و همسو است.
قدردانی فرمانده کل قوا از عملکرد همراه با تدبیر نیرو‌های مسلح در حوادث اخیر
در دیدار فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح مطرح شد؛
امام خامنه‌ای ضمن قدردانی از تلاش‌ها و موفقیت‌های نیروهای مسلح در قضایای اخیر فرمودند: به‌ لطف خداوند، نیرو‌های مسلح چهره خوبی از توانایی‌ها و اقتدار خود و همچنین یک چهره ستودنی از ملت ایران به نمایش گذاشتند و ظهور قدرت اراده ملت ایران در عرصه بین‌المللی را به اثبات رساندند.
جهش سنگین قیمت دلار در عمر ۴ چهارساله مجلس یازدهم از نگاه یک نماینده /به ۱۴۰۰ برگردم، شاید از رئیسی حمایت نکنم/ مجلس مقابل دولت
مجلس دوازدهم با دولت همراهی نخواهد کرد
نماینده امضاکننده بیانیه حمایت نمایندگان از حضور رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری می‌گوید اگر زمان به سال ۱۴۰۰ برگردد، نسبت به حمایت از رئیسی تردید می‌کند.
کاش آقای رئیسی شجاعانه می‌گفت که ساداتی‌نژاد را چرا برکنار و حذف کرد
جعفرزاده ایمن‌آبادی:
یک نماینده ادوار مجلس گفت: «عدالت چه موقعی اتفاق می‌افتد؟ زمانی که یک فردی خلاف کرد، می‌خواهد صدیقی باشد، می‌خواهد ساداتی‌نژاد باشد، می‌خواهد حسنقلی باشد، حاکمیت با او برخورد کند. البته اینجا ما از آقای اژه ای خیلی انتظار داریم.»
سپاه پاسداران؛ نهادی در خدمت امنیت و سازندگی کشور
توانمندی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، این نهاد مردمی را از یک سازمان صرف نظامی به سازمانی چند وجهی و چندبعدی تبدیل کرده است.
سپاه دژ مستحکم برای پاسداری از انقلاب اسلامی ایران
به مناسبت روز تشکیل سپاه پاسداران؛
دوم اردیبهشت سالگرد تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ نهادی نظامی که برای حراست از انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن تشکیل شد.
انتقاد یک نماینده مجلس از اجرای طرح نور برای مقابله با بدحجابی/ با این فشارها هیج نتیجه ای حاصل نمی‌شود/ وزیر کشور چاره اندیشی کند
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: با رفتارهای چالشی یا سلیقه‌ای برخورد کردن یا اعمال فشار آنچنانی در موضوع حجاب هیج نتیجه ای حاصل نمی‌شود.
رئیسی یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس‌جمهور اصلاحیه قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد.
عملیات وعده صادق چه دستاوردهایی داشت؟
عملیات وعده صادق دستاورد‌ها و ابعاد مختلفی دارد که رژیم صهیونیستی را به نابودی نزدیک‌تر کرده است.
پربازدیدها
آخرین اخبار