کد خبر: ۱۰۲۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶
مأموریت ویژه رئیسی به وزرای نیرو و امور خارجه:
رئیس‌جمهور به وزرای امورخارجه و نیرو مأموریت داد با توجه به اهمیت حق‌آبه ایران از رود هیرمند، این مسئله را به‌طور ویژه و با جدیت پیگیری کنند.

حق‌آبه ایران از هیرمند با جدیت پیگیری شودبه گزارش آرانیوز حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور در جلسه عصر امروز (یکشنبه) هیأت دولت با اشاره به پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت در نوار غزه و درخواست صهیونیست‌ها برای برقراری آتش بس، اظهار داشت: گرچه شهادت عزیزان ما در غزه اندوه‌بار بود، ولی جریان مقاومت در فلسطین با ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی، نشان داد ابتکار عمل را در دست داشته و حرف نهایی را می‌زند.

رئیسی همچنین با مأموریت ویژه به وزرای نیرو و امور خارجه و نماینده ویژه رئیس‌جمهور در امور افغانستان، تأکید کرد: حق‌آبه ایران از هیرمند مسئله با اهمیتی است، این مسأله را با جدیت پیگیری کنید.

رئیس‌جمهور در ادامه همکاری صداوسیما در انعکاس دقیق و خلاقانه تصمیمات و اقدامات دولت در جهت امیدآفرینی هر چه بیشتر در جامعه را مورد تأکید قرار داد و گفت: دشمنان و بدخواهان همواره برای ایجاد یأس و ناامیدی در دل مردم فضاسازی می‌کنند و رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی باید با انعکاس هوشمندانه واقعیت‌ها، امید و اعتماد را در جامعه افزایش دهند.

رئیسی در ابتدای این جلسه با تسلیت ایام شهادت رهبر مذهب تشیع، حضرت امام صادق (ع) توجه به مقام ولایت، مبارزه با ظلم و تربیت انسان‌های صالح را از آموزه‌های آن حضرت دانست و بر لزوم توجه دولتمردان به سیره و سلوک امام صادق (ع) تأکید کرد.

انتهای پیام/ 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار