کد خبر: ۱۰۲۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
رئیس سازمان اداری استخدامی گفت: امسال از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ساعت کار کارکنان از 6 صبح است ولی از ۱۵ شهریور که برای سال تحصیلی جدید آماده می‌شویم این تغییر ساعت به‌حال قبل برخواهد گشت که برای دستگاه‌های متعدد متفاوت است.

لطیفی: ساعت کار ادارات تا ۱۵ شهریور از ۶ صبح آغاز می‌شود

به گزارش آرانیوز، میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تغییر ساعت کار کارکنان اظهار کرد: در سال گذشته از اول خرداد تعییر ساعت اعمال شد ولی امسال این امر از پانزدهم خرداد اعمال شد که مدارس تقریباً تعطیل شده‌اند و برای عمده مخاطبان ما در کارکنان دولت که معلمان آموزش و پرورش هستند، تقریباً این مشکل دانش‌آموزان حل خواهد شد.

وی افزود: هماهنگی لازم با شهرداری در تهران و کلانشهرها صورت گرفته است که مسئله مترو و جابه‌جایی‌ها به گونه‌ای تنظیم شود که کارکنان دولت با مشکلی برای جابه‌جایی از اطراف شهر مواجه نشوند.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به موضوع بهره‌وری گفت: در دنیا مطالعاتی در مورد تنطیم ساعت با نور آفتاب شده است. امسال از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور این شرایط را داریم ولی از ۱۵ شهریور که برای سال تحصیلی جدید آماده می‌شویم. این تغییر ساعت به‌حال قبل برخواهد گشت که برای دستگاه‌های متعدد متفاوت است.

پایان پیام/

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار