نرخ کرایه تاکسی‌های برقی مشخص شد
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره نرخ کرایه تاکسی‌های برقی گفت: طبق مصوبه شورای شهر تهران، با توجه به اینکه این تاکسی‌ها خودروی لوکس به شمار می‌آیند رانندگان تاکسی می‌توانند تا سقف ۸۰ درصد افزایش نرخ داشته باشند.
محل تامین بودجه قرارداد ۲.۵ میلیاردی با چین کجاست؟
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران درباره سنگ‌اندازی برخی وزارتخانه‌ها برای خرید اتوبوس و نحوه تامین این بودجه، تاکید کرد: «وزارتخانه‌ها سنگ‌اندازی نکردند و وزارت صمت و کشور در حال حاضر به شهرداری تهران کمک می‌کنند. این قرارداد ۲۰ درصد پیش پرداختی است که دولت انجام می‌دهد و ۸۰درصد آن نیز از منابع شرکتی است که به شهرداری کمک می‌کند و به صورت یوزانس است. تمام مبلغ ۲۰ درصد را کمیسیون ذخائر ارزی تصویب کرده و مجوز آن را صادر کرده است، بنابراین با کمک دولت و بانک مرکزی این ۲۰ درصد را پیش می‌بریم. ۸۰ درصد مابقی را طرف مقابل یوزانس می‌کند و ما باید ضمانتی از منابعی پرداخت می‌شود که در آنجا داریم.»
تعطیلی پنچ شنبه ها هم با مخالفت مجمع تشخیص مصلحت منتفی شد!
رییس اتاق بازرگانی تهران:
رییس اتاق بازرگانی تهران، گفت: مجمع تشخیص مصلحت نه تنها با تعطیلی شنبه ها بلکه با افزایش تعطیلات هفتگی در پنچ شنبه ها هم مخالفت کرد.
تاکسی‌های پایتخت در مسیر برقی‌سازی
برقی‌سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی، از اولویت‌های مدیریت شهری ششم بوده و هست. علیرضا زاکانی شهردار تهران پس از این که سکان مدیریت پایتخت را به دست گرفت، باتوجه‌به عقب‌ماندگی یک دهه در حوزه حمل‌ونقل عمومی قول داد تا تحول بزرگی در این حوزه ایجاد کند.
نصب بنر تهدیدآمیز درباره همستر در یک محل کار / با مصادره حقوق اخراج می‌شوید
عکس منتشر شده از بنر ممنوعیت بازی همستر در محل کار بازتاب گسترده‌ای در اینستاگرام داشته است
خدمت رسانی بیمه البرز به زائران بنیانگذار انقلاب
بیمه البرز در مسیر حرم مطهر معمار کبیر انقلاب با ایجاد ایستگاه صلواتی به خدمت رسانی به زائران پرداخت.
برگزاری مراسم بزرگداشت رئیس‌‌جمهور شهید و همراهانش توسط سیستان‌و‌بلوچستانی‌های کشور
مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت رئیس‌جمهور شهید و همراهانش از سوی سیستان‌و‌بلوچستانی‌های کشور برگزار می‌شود.
آخرین خبر از وضعیت واگن‌های وارداتی مترو/پرونده مترو تهران بسته می شود؟
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه پرونده ایستگاه‌های خطوط هفت‌گانه متروی پایتخت امسال بسته می‌‎شود، گفت: رفع نواقص و تکمیل ۳۴ ایستگاه مترو در دوره ششم مدیریت شهری انجام شده و یا در حال اتمام است.
وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی در تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد
میرزایی قمی بیان داشت: در روز سه شنبه ۱۵ خرداد ماه مراکز معاینه فنی شهید آبشناسان، شقایق، شهید چمران، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و واحدهای سیار جیحون، یاس فاطمی از ساعت ۷ الی ۱۴ فعال است.
پربازدیدها
آخرین اخبار