کد خبر: ۱۱۰۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: یک سامانه جهت نظرسنجی خدمات دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که تاکنون ۳۶۱ هزار و ۸۵۵ نظر به صورت سامانه‌ای در آن ثبت شده است که هم در اختیار دستگاه و هم در اختیار ما قرار دارد که به دستگاه ها در خصوص عملکرد آن‌ها بازخورد می‌دهیم.

ثبت 361 هزار و ۸۵۵ نظر درباره عملکرد دستگاه‌های اجرایی

به گزارش آرانیوز میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور امروز (چهارشنبه 27 دی ماه) در حاشیه هیأت دولت، گفت: شهروندان وقتی خدمات از دستگاه‌های اجرایی می‌گیرند باید بتوانند نظر خود را در مورد رضایتی که همه همکاران دولت ارائه می‌دهند، داشته باشند.

وی افزود: یک سامانه جهت نظرسنجی خدمات دستگاه‌های اجرایی وجود دارد که تاکنون ۳۶۱ هزار و ۸۵۵ نظر به صورت سامانه‌ای در آن ثبت شده است که هم در اختیار دستگاه و هم در اختیار ما قرار دارد که به دستگاه ها در خصوص عملکرد آن‌ها بازخورد می‌دهیم.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، اظهار کرد: در روز گذشته طبق آمار ثبت شده ۷ هزار ۱۱۲ نفر از شهروندان در خصوص خدمات دستگاه‌ها اظهار نظر ثبت کرده‌اند، ما بیشترین همکاری را در وزارت بهداشت و درمان داشته‌ایم که مخاطبان زیادی را هم در دستگاه‌های اجرایی دارد. لذا؛ امیدواریم سایر دستگاه‌ها هم حضور یابند. 

لطیفی تأکید کرد: شهرداری‌ها نیز موظف هستند در این موضوع حضور پیدا کنند ولی هنوز دارای تأخیر هستند و لذا اگر شهرداری‌ها و سازمان تأمین اجتماعی هم حضور پیدا کند ما میتوانیم حجم زیادی از نظرات مردم را در خصوص عملکرد دستگاه های اجرایی داشته باشیم.

پایان پیام/   

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار