کد خبر: ۱۱۰۷۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
احمد وحیدی وزیر کشور امروز گفت: مردم پایدار فلسطین امروز پرچمدار مجاهدت در جهان هستند به گونه ای که دشمن را به لرزه در آورده اند و دشمن در یک بن بست کامل قرار دارد که باید چه کند.

وزیر کشور: مردم فلسطین امروز پرچمدار مجاهدت در جهان هستند

به گزارش خبرنگار سیاسی آرانیوز، احمد وحیدی وزیر کشور امروز (شنبه ۱۴ بهمن ماه) در همایش بین المللی «بهار ۴۶؛ فلسطین در آستانه آزادی، خیزش عدالت خواهی جهانی» که در سالن همایش های فردوسی برگزار شد، ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، گفت: امروز فجری در فلسطین ایجاد شده و جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است، امروز فلسطین کانون توجهات در دنیا است.

وی افزود: مردم پایدار فلسطین امروز پرچمدار مجاهدت در جهان هستند به گونه ای که دشمن را به لرزه در آورده اند و دشمن در یک بن بست کامل قرار دارد که باید چه کند.

وزیر کشور گفت: امروز ضد و نقیض هایی که از حامیان رژیم صهیونیستی گفته می شود، فروپاشی ذهنی، برنامه ای و راهبردی رژیم صهیونیستی  در این اظهارات کاملا مشاهده می شود.

وحیدی تصریح کرد: در موضع گیری های کشورهای حامی رژیم صهیونیستی و جنایت پیشه های آنها نیز بن بست رژیم کاملا مشاهده می‌شود و این را ملت مقاوم فلسطین برای آن ها رقم زده اند‌.

در حال تکمیل ...

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار