کد خبر: ۱۱۰۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶
رئیس پلیس راهور فراجا:
سردار حسینی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم ایران در یک فضای با نشاط و مملو از اتحاد و همدلی در سالروز انقلاب اسلامی حضور پرشوری دارند.

ملت ایران صحنه دیگری از وحدت و انسجام را به نمایش گذاشتندبه گزارش آرانیوز، سردار «سیدتیمور حسینی» رئیس پلیس راهور فراجا در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مثل همیشه مردم ایران در یک فضای بانشاط و مملو از اتحاد و همدلی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور پرشوری دارند.

سردار حسینی با اشاره به مأموریت بزرگ پلیس راهور در این مراسم بزرگ عنوان کرد: خوشحالیم که در این اجتماع بزرگ حضور داریم و در کنار مردم هستیم.

رئیس پلیس راهور افزود: همکاران بنده از روز‌های قبل نسبت به برنامه‌ریزی و تدوین طرح‌های مورد نیاز برای اجرای این مأموریت بزرگ در سراسر کشور اقدام کردند و حضور پررنگی داشته‌اند.

وی گفت: مأموران راهنمایی و رانندگی در مراسم ۲۲ بهمن مأموریت خطیری را بر عهده دارند که ایجاد محدودیت‌ها، دسترسی‌ها، تسهیل برای تردد سایر شهروندان و مشخص کردن محل توقف وسایل نقلیه مختلف اعم از خودرو و موتورسیکلت‌ها از جمله آن‌هاست که اگر این اقدامات نبود، اجرای این مراسم می‌توانست با مسائل و مشکلاتی مواجه شود.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: خوشحال هستم که ما هم در پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا سهم کوچکی در این گردهمایی بزرگ ایفا می‌کنیم.

انتهای پیام

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار