کد خبر: ۱۱۱۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۲
به مناسبت روز درختکاری؛
رهبر انقلاب اسلامی در هفته منابع طبیعی و همزمان با روز درختکاری صبح امروز سه‌شنبه سه اصله نهال کاشتند.
رهبر انقلاب سه اصله نهال کاشتند  

 

 

به گزارش آرانیوز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت هفته منابع طبیعی و همزمان با روز درختکاری صبح امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه، سه اصله نهال کاشتند.

تشکر رهبر انقلاب از ملت ایران به‌خاطر حضور در پای صندوق‌های رای

️رهبر انقلاب صبح امروز پس از کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری فرمودند: لازم میدانم اشاره کنم به موضوع مهم انتخابات و از ملت ایران تشکر کنم بخاطر حضورشان در پای صندوق‌های رأی. هم یک وظیفه‌ی اجتماعی و تمدنی را ملت ایران با این حضور انجام دادند، هم یک جهاد انجام دادند.

️حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: می‌گوییم جهاد؛ چرا؟ چون در مقابل تبلیغات دشمنان بود. حدود یک سال تقریباً، دشمنان ملت ایران، دشمنان ایران اسلامی، دشمنان جمهوری اسلامی از اطراف دنیا تلاش کردند که مردم را منصرف کنند از انتخابات و انتخابات را از رونق بیندازند.

رهبر انقلاب تاکید کردند: مردم با حضور خودشان در پای صندوق‌ها، در مواجهه‌ی با این حرکت دشمنان، یک حرکت بزرگ و حماسه‌آمیزی را انجام دادند، بنابراین این یک جهاد بود.

️حضرت آیت الله خامنه‌ای️ فرمودند: از دست‌اندرکاران انتخابات هم تشکر می‌کنیم، از مسئولین برگزاری، از مسئولین تبلیغات، از مسئولین امنیت، از همه‌ی کسانی که به‌نحوی به برگزاری انتخابات کمک کردند.

تعداد بازدید : 2

 

رهبر انقلاب: سیل اخیر بلوچستان خسارت‌های زیادی وارد کرده/ گروه‌های امدادی مشغول تلاش و کمک هستند، دیگران هم به این کمک‌ها وارد بشوند

️رهبر انقلاب صبح امروز پس از کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری درخصوص سیل سیستان و بلوچستان فرمودند: این سیلی که در ناحیه‌ی جنوبی استان سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد خسارت‌هایی وارد کرده به مردم و خسارت‌های زیادی هم وارد کرده است. حتماً امداد‌هایی که دارد انجام می‌گیرد بایستی ادامه پیدا کند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای افزودند: بحمداللّه گروه‌های امدادی -چه از مسئولین دولتی و چه غیر آن‌ها- مشغول کار هستند، تلاش می‌کنند، کمک می‌کنند، باید ادامه پیدا کند و دیگرانی که می‌خواهند، می‌توانند و مشتاق به ورود در این کمک‌ها هستند، آن‌ها هم وارد بشوند و اضافه کنند بر این کمک‌ها.

تعداد بازدید : 3
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار