کد خبر: ۹۰۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
گروه استان‌ها- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از راه اندازی نخستین کاریابی تخصصی دانشگاهی در این استان خبر داد.
نخستین سیستم کاریابی تخصصی دانشگاهی در استان البرز راه اندازی می‌شود

به گزارش آرانیوز از کرج، عبداله دارایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های اداره تعاون برای تسهیل‌گری در اشتغالزایی اقشار تحصیلکرده و دانشگاهی اظهار داشت: نخستین کاریابی تخصصی در استان البرز برای بکارگیری نیروهای تخصصی دایر می‌شود.

 

وی با اشاره به مشارکت و امضای تفاهم‌نامه اداره کل تعاون و دانشگاه خوارزمی در این پروژه، افزود: مجموعه‌های دانش‌بنیان، واحدهای تولیدی و صنعتی استان در رشته‌های مختلف مهندسی، پزشکی و پیراپزشکی و  استفاده از این کاریابی تخصصی الکترونیکی، نیروهای مورد نیاز خود را جذب می کنند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز بیان کرد: در جلسات متعددی که با حضور نمایندگان  مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار البرز با مجموعه‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های تولیدی و صنعتی داشتیم و درخواست این عزیزان برای تامین نیروی متخصص و دانشگاهی جهت اجرای پروژه‌های تولیدی و صنعتی و دانش بنیان خود وجود داشت.

دارایی با اشاره به اینکه تعدادی زیادی از واحد‌های صنعتی استان البرز در حوزه‌های دسترسی به نیروی کار با مشکلاتی مواجه بودند، ادامه داد: با راه اندازی این سامانه دسترسی به نیروی کار متخصص برای واحد‌های صنعتی تسهیل گری می‌شود.

 

 
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدها
آخرین اخبار