قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳| افزایش قیمت‌ها
امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران در جریان معاملاتی که داشت بر مدار افزایش حرکت کرد و ۴۵,۷۴۸ (چهل و پنج هزار و هفتصد و چهل و هشت تومان) نرخ گذاری و معامله شد.
قیمت دلار مبادله‌ای امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳/ رشد قیمت
امروز قیمت دلار مبادله ای بالا رفته است و به ۴۵,۷۴۸ (چهل و پنج هزار و هفتصد و چهل و هشت ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۵ درصدی داشته است.
قیمت طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳| رشد قیمت
امروز قیمت طلا افزایش را تجربه کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار ۳,۳۵۲,۰۰۰ (سه میلیون و سیصد و پنجاه و دو هزار) تومان معامله شد که نسبت به ۳ روز پیش، افزایش ۱.۰۶ درصدی داشته است.
قیمت سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه امروز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳/ افت قیمت سکه امامی
امروز قیمت سکه امامی در جریان معاملات پایین آمده است و ارزش آن به ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۳ درصدی داشته است.
قیمت سکه و طلا در بازار آزاد ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۳
امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران ۴۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.
قیمت طلا امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳| قیمت پیشروی کرد
امروز قیمت طلا در جریان معاملات بازار روند صعودی را در پیش گرفته است و ارزش هر اونس به ۲,۳۳۳ (دو هزار و سیصد و سی و سه ) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۲ درصدی داشته است.
قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| دلار گران شد
امروز قیمت دلار در صرافی ملی ایران در جریان معاملاتی که داشت بر مدار افزایش حرکت کرد و ۴۵,۶۲۴ (چهل و پنج هزار و ششصد و بیست و چهار تومان) نرخ گذاری و معامله شد.
قیمت دلار مبادله‌ای امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| رشد قیمت
امروز قیمت دلار مبادله ای رشد قیمت را تجربه کرده است، به ۴۵,۶۲۴ (چهل و پنج هزار و ششصد و بیست و چهار ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۱۹ درصدی داشته است.
قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳| طلا ۱۸ عیار افزایشی شد
امروز قیمت سکه امامی به ۴۰,۱۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و یکصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است. قیمت طلا اما روند افزایشی را دنبال کرده است.
دو راهی سخت قیمت طلا و دلار برای بازار سکه/ قیمت سکه سقوط می‌کند؟
اما چشم فعالان بازار امروز نه به داخل بلکه به خارج از کشور دوخته شده است و معامله‌گران منتظر تصمیم مهمی هستند که قرار است توسط فدرال رزرو گرفته شود.
پربازدیدها
آخرین اخبار