حماس چه چیزی را روی میز گذاشت که اسرائیل آن را رد کرد؟
رسانه‌های صهیونیست اعلام کردند که جنبش حماس شروطی برای آتش بس دارد که اسرائیلی‌ها حاضر به پذیرش آن نیستند.
پولتیکو: بایدن پس از حمله تنبیهی ایران به اسرائیل از انظار عمومی فرار می‌کند
ولیتیکو در مطلبی نوشت جو بایدن پس از حملات ایران به اسرائیل در تعطیلات ماند و در انظار عمومی قرار نگرفت تا تنش‌ها کاهش یابد.
پاسخ ما لازم و متناسب بود/ فقط اهداف نظامی را هدف قرار دادیم
نماینده ایران در سازمان ملل:
ایروانی گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.
دبیرکل سازمان ملل: مصونیت ساختمان کنسولی ایران در حمله اسرائیل نقض شد؛ بحران غزه باید پایان یابد
آغاز نشست شورای امنیت؛
آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل در نشست اضطراری شورای امنیت در پی پاسخ ایران به حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری تهران در دمشق سوریه با عنوان "عملیات وعده صادق" خواستار توقف فوری خصومت ها شد و گفت: منطقه و جهان توان تحمل جنگ بیشتر را ندارند.
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا: بایدن در حمله ایران به اسرائیل مقصر است
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت بایدن به دلیل انتقاد‌های اخیرش از این رژیم و نتانیاهو بابت جنگ غزه انجام شدن این حمله تلافی‌جویانه را تسهیل کرده است.
حمله ایران علیه اسرائیل برنامه کاری مجلس نمایندگان آمریکا را تغییر داد
اقدام تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی برنامه کاری مجلس نمایندگان آمریکا را تغییر داد و این مجلس قصد دارد یک بسته حمایتی از اسرائیل را خارج از برنامه به رای گیری بگذارد.
اقدام نظامی بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل بود
نمایندگی ایران در سازمان ملل اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان بود.
درخواست وزیر امور خارجه ایتالیا از ایران درمورد حمله به اسرائیل
وزیر امور خارجه ایتالیا ابراز امیدواری کرد جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حمله اسرائیل به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق خویشتن‌داری کند.
مقایسه توان نظامی ایران و اسرائیل+جدول
هواپیماهای اف ۳۵ اسرائیل در بعد از ظهر روز ۱۳ فروردین به کنسولگری ایران در دمشق حمله و تعدادی از فرماندهان شناخته شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، را به شهادت رساندند. مقامات ایران در چند روز گذشته وعده انتقام داده اند در مقابل مقامات اسرائیلی از پاسخ به نظامی به تهدیدهای ایران سخن گفته اند
غرب نگران شد/ شکست اوکراین، شکست غرب است
«دیوید کامرون» وزیر امور خارجه انگلیس و «استفان سژورنه» همتای فرانسوی او گفتند شکست اوکراین در جنگ با روسیه به معنای شکست غرب خواهد بود.
پربازدیدها
آخرین اخبار