درخواست وزیر امور خارجه ایتالیا از ایران درمورد حمله به اسرائیل
وزیر امور خارجه ایتالیا ابراز امیدواری کرد جمهوری اسلامی ایران در واکنش به حمله اسرائیل به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق خویشتن‌داری کند.
مقایسه توان نظامی ایران و اسرائیل+جدول
هواپیماهای اف ۳۵ اسرائیل در بعد از ظهر روز ۱۳ فروردین به کنسولگری ایران در دمشق حمله و تعدادی از فرماندهان شناخته شده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، را به شهادت رساندند. مقامات ایران در چند روز گذشته وعده انتقام داده اند در مقابل مقامات اسرائیلی از پاسخ به نظامی به تهدیدهای ایران سخن گفته اند
غرب نگران شد/ شکست اوکراین، شکست غرب است
«دیوید کامرون» وزیر امور خارجه انگلیس و «استفان سژورنه» همتای فرانسوی او گفتند شکست اوکراین در جنگ با روسیه به معنای شکست غرب خواهد بود.
وزیر امور خارجه تهران را به مقصد مسقط ترک کرد
در اولین سفر منطقه‌ای؛
امیر عبداللهیان به منظور دیدار و گفتگو با مقامات بلند پایه عمانی، تهران را به مقصد مسقط ترک کرد.
شورای امنیت حمله تروریستی گروهک جیش العدل را محکوم و به تعهدات خود عمل کند
ایروانی در نامه‌ای به شورای امنیت:
سفیر ایران در سازمان ملل در پی حمله تروریستی جیش العدل در سیستان و بلوچستان ایران با محکوم کردن این «اقدام منفور و وحشیانه ترویستی» از شورای امنیت سازمان ملل خواست این اقدامات شنیع را به شدت محکوم و تدابیر مناسب در راستای تعهدات خود در مبارزه با تروریسم اتخاذ کند.
درآمد هنگفت آمریکایی‌ها در جنگ غزه/ بدون وقفه، جنایات صهیونیست‌ها در غزه همچنان ادامه دارد
در گزارش آرانیوز بخوانید؛
یک نشریه آمریکایی فاش کرد که کاخ سفید از زمان آغاز جنگ غزه، بیش از ۱۰۰ محموله تسلیحاتی محرمانه به اسراییل ارسال کرده است.
کاخ سفید نگران از فوران خشم جوامع انسانی/ نتانیاهو صبر بایدن را لبریز می‌کند؟
دولت بایدن با وجود اختلافات و نارضایتی‌های ظاهری در نهان سیاست‌های نتانیاهو در قبال حماس را رد نمی‌کند. هر چند که این سیاست‌ها را برای منافع خود چندان مفید نمی‌بیند.
ایران خواستار نشست فوری شورای امنیت درباره حمله اسرائیل به کنسولگری خود در سوریه شد
سفیر و معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نامه‌ای خواست تا این شورا نشستی فوری برای رسیدگی به نقض آشکار حقوق بین‌الملل توسط رژیم اسرائیل برگزار کند.
بایدن و نتانیاهو؛ دوست یا دشمن؟
بعد از دهه‌ها دوستی نزدیک و شخصی که جو بایدن با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل ساخته است، حالا بایدن عزم خود را جزم کرده که به شدت به نتانیاهو ضربه بزند. اما چرا این دوستی به پایان خود نزدیک شده است؟
پوتین برای پنجمین بار رئیس‌جمهور روسیه شد
ولادیمیر پوتین با پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه برای پنجمین بار رئیس‌جمهور این کشور شد.
پربازدیدها
آخرین اخبار